Pes a lov: Lovecká plemena a techniky v historii a současnosti

Pes a lov: Lovecká plemena a techniky v historii a současnosti - Michal Císařovský | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michal Císařovský
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pes a lov: Lovecká plemena a techniky v historii a současnosti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pes a lov: Lovecká plemena a techniky v historii a současnosti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michal Císařovský. Číst Pes a lov: Lovecká plemena a techniky v historii a současnosti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Výpravná publikace doplněná řadou originálních fotografií a ukázek ze starých tisků i historických pramenů se věnuje loveckým technikám v historii a současnosti. Přibližuje vývoj loveckých plemen, uvádí profily těch nejvýznamnějších a jejich detailní charakteristiky. Text je plný zajímavých podrobností a uvádí i širší kulturní rámec, který autor dokládá citacemi z dobové literatury. Publikace je určená všem, kteří se zajímají o kynologii, majitelům a chovatelům loveckých plemen, zájemcům o myslivost i aktivním myslivcům.


...v: Lovecká plemena a techniky v historii a současnosti Michal Císařovský Nakladatel: Universum 2019 Pes a lov ... Maria Stanovoi: Chrt je lovecký pes ... . Lovecká plemena a techniky v historii a současnosti - Michal Císařovský ... řadou originálních fotografií a ukázek ze starých tisků i historických pramenů se věnuje loveckým technikám v historii a současnosti. Přibližuje vývoj loveckých plemen, uvádí profily těch nejvýznamnějších a jejich detailní ... Lovecká plemena a techniky v historii a současnosti. CÍSAŘOVSKÝ Michal. Info: Euromedia Group - Kalibr, 2 ... Angličtí společenští španělé - kavalír King Charles španěl ... ... ... Lovecká plemena a techniky v historii a současnosti. CÍSAŘOVSKÝ Michal. Info: Euromedia Group - Kalibr, 2019 (1.) - váz., 240 str. EAN: Text je plný zajímavých podrobností a uvádí i širší kulturní rámec, který autor dokládá citacemi z dobové literatury. Publikace je určená všem, kteří se zajímají o kynologii, majitelům a chovatelům loveckých plemen, zájemcům o myslivost i aktivním myslivcům. (lovecká plemena a techniky v historii a součas...SOUVISEJÍCÍ KNIHY