Picassův svět: Ilustrovaná historie života a díla Pabla Picassa

Picassův svět: Ilustrovaná historie života a díla Pabla Picassa - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Picassův svět: Ilustrovaná historie života a díla Pabla Picassa.pdf


Chcete si knihu přečíst?Picassův svět: Ilustrovaná historie života a díla Pabla Picassa ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Picassův svět: Ilustrovaná historie života a díla Pabla Picassa Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pablo Picasso, jeden z nejznámějších a nejzajímavějších umělců 20. století, je autorem množství děl z mnoha výtvarných oborů. Vytvořil celou řadu maleb, kreseb, litografií i sochařských a keramických artefaktů, od malých dřevěných sošek kytar až po rozměrné olejomalby, jako jsou Avignonské slečny či nezapomenutelná pocta občanské válce ve Španělsku Guernica. Je považován za zakladatele kubismu, prošel však celou řadou výtvarných stylů, od klasického realismu až po surrealismus. Bouřil se proti zavedeným postupům a tvořil díla, jež diváky šokovala a provokovala. Pomocí originální dokumentace z Picassových archivů, jeho skic, dopisů a fotografií umožňuje tato kniha čtenáři, aby se seznámil s událostmi, lidmi a místy, jež Pabla Picassa ovlivňovaly a formovaly.


...v svět Nakladatel: Slovart EAN: 9788073912222 ISBN: 978-80-7391-222-2 Originál: Picasso´s World Popis: 1× kniha, vázaná, 180 stran, česky Rozměry: 26 × 29,5 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Stáhnout PDF Pozitivní inteligence: Proč je PI tak ... ... . vydání) Kniha: Picassův svět - John Finlay. Fungujeme! ... Ilustrovaná historie života a díla Pabla Picassa Titul doručujeme za 3 pracovní dny. ... Monografie přibližuje dílo a život Pabla Picassa, nejvýznamnější postavy výtvarné avantgardy 20. století. Ilustrovaná historie života a díla Pabla Picassa. FINLAY John. Info: Slovart, 2015 (1.) - váz., 180 str. Z angl. přel. R. Sobolevičová Zboží ze stejné kategorie - Picas ... Picassův svět, Mistři světového umění, Umění, Knihy v ... ... . století. Ilustrovaná historie života a díla Pabla Picassa. FINLAY John. Info: Slovart, 2015 (1.) - váz., 180 str. Z angl. přel. R. Sobolevičová Zboží ze stejné kategorie - Picassův svět - Ilustr...SOUVISEJÍCÍ KNIHY