English All Around: Kurz angličtiny pro školy a samouky

English All Around: Kurz angličtiny pro školy a samouky - Alena Kuzmová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alena Kuzmová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
English All Around: Kurz angličtiny pro školy a samouky.pdf


Chcete si knihu přečíst?English All Around: Kurz angličtiny pro školy a samouky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alena Kuzmová. Číst English All Around: Kurz angličtiny pro školy a samouky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nová učebnice angličtiny je určena studentům gymnázií, středních a jazykových škol i samoukům. Vede studenty k úrovni B2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Jejím cílem je naučit studenty potřebné gramatice a slovní zásobě, aby byli schopni komunikovat s cizincem v běžných situacích a aby porozuměli jak psaným, tak mluveným anglickým textům. Každá z 20 lekcí obsahuje: - texty a rozhovory zaměřené na určité téma včetně slovní zásoby - přehledný výklad gramatiky - velký počet cvičení včetně poslechových - fráze z oblasti společenské konverzace - informace ze života ve Velké Británii Po pěti lekcích je vždy zařazeno opakování (Revision), kde si studenti mohou ověřit míru získaných vědomostí. Na konci učebnice je přehled nepravidelných sloves, seznam nejpoužívanějších frázových sloves, přehled slovesných tvarů a souhrnný česko-anglický a anglicko-český slovník. Učebnici doprovází CD ve formátu MP3 s nahrávkami hlavních textů, dialogů a poslechových cvičení, namluvené britskými a americkými rodilými mluvčími. Nahrávka napomůže upevnění slovní zásoby, procvičení výslovnosti a schopnosti lépe porozumět mluvenému projevu. Titulu byla udělena schvalovací doložka MŠMT ČR.


... All Around; Listování. English All Around Kurz angličtiny pro školy a samouky Alena Kuzmová ... English All Around | kniha - učebnica | preskoly.sk ... ... Učebnice pro samouky je určena jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé. Probere s nimi ve 24 le... Vhodným doplněním učebnice je publikace English All Around Soubor poslechových cvičebních textů pro školy a samouky. Titulu byla udělena schvalovací doložka MŠMT ČR. (kurz angličtiny pro školy a samouky) Kniha + CD audio, MP3 : English All Around -- Kurz angličtiny pro školy a samouky - Kuzmová, Alena ; Nová učebnice je určena studentům gymnázií, středních a jazykových škol i samoukům. Vede studenty k úrovní B2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Pos ... English All Around: Kurz angličtiny pro školy a samouky ... ... . Vede studenty k úrovní B2 podle Společného evropského referenčního rámce pro jazyky. Poskytuje ... Všechny informace o produktu...SOUVISEJÍCÍ KNIHY