Odvážná a sexy

Odvážná a sexy - Jill Shalvisová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jill Shalvisová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Odvážná a sexy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Odvážná a sexy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jill Shalvisová. Číst Odvážná a sexy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Shayne, pilot a spolumajitel aerolinek Sky High, si umí užívat svobodného života bez závazků. Je zvyklý jen na občasný krátký flirt, vážnější vztahy mu nic neříkají. Až do doby, než se na večírku své zámožné klientky poprvé setká s její dcerou Dani. K Shayneovi se již doneslo, že je Dani černá ovce rodiny, a možná o to víc ho vášnivě nezávislá mladá žena, která odmítá matčino bohatství, okouzlí. Od ostatních dívek na večírku se nápadně liší svou neohrabaností, rozpaky a současně i neskrývanou touhou poznat se blíž právě se Shaynem. Všechny okolnosti však dávají Shayneovi jasně najevo, že téhle dívce by se měl zdaleka vyhnout. Dani je totiž nebezpečná známost. Tvrdí mu, že byla svědkem vraždy, ale nemá žádný důkaz. Když ji pak někdo začne sledovat, v noci jí vnikne do bytu a dokonce po ní i po Shayneovi záhadný útočník střílí na parkovišti před zoologickou zahradou, Shayne cítí, že Dani musí ochránit a přijít věcem na kloub. Čím víc času však tráví v její blízkosti, tím víc ho Dani přitahuje.


... Air 2: Odvážná a sexy - Jill Shalvisová ... Odvážná a sexy - Sky High Air 2 od 170 Kč - Heureka.cz ... . Shayne, pilot a spolumajitel aerolinek Sky High, si umí užívat svobodného života bez závazků. Je... Kniha Odvážná a sexy Přidat komentář. Marla. 07.08.2018. Milé bláznivé odpočinkové čtení prošpikované sexem. ... Všechny informace o produktu Kniha Odvážná a sexy - Sky High Air 2, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Odvážná a sexy - Sky High Air 2. Strong and Sexy - High Sky Air #2 - (Shane ... Odvážná a sexy - Sky High Air 2 od 170 Kč - Heureka.cz ... . Strong and Sexy - High Sky Air #2 - (Shane and Dani) In a family of serious over-achievers, Shayne Mahoney has always been the laid-back, easy-going rebel. But running Sky High Air - a charter airline catering ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY