Teplicko z nebe / Teplice Region From Heaven / Die Region Teplice vom Himmel

Teplicko z nebe / Teplice Region From Heaven / Die Region Teplice vom Himmel - Milan Paprčka, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Paprčka,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Teplicko z nebe / Teplice Region From Heaven / Die Region Teplice vom Himmel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Teplicko z nebe / Teplice Region From Heaven / Die Region Teplice vom Himmel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Paprčka,. Číst Teplicko z nebe / Teplice Region From Heaven / Die Region Teplice vom Himmel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Teplice jsou známy jako významné světoznámé lázně, jejichž vznik se traduje do roku 762. Léčivé prameny se proslavily daleko za hranicemi.Okres Teplice je bohatý na historické a kulturní památky. Mezi nejstarší se řadí objekty v oblasti měst Teplice, Duchcov, Bílina a Dubí. K nejnavštěvovanějším patří Duchcovský zámek, postavený kolem roku 1570 a je proslulý působností G. Casanovy. Jako na dlani budete mít výhled na České středohoří a Krušné hory, Komáří vížku, Děčínský Sněžník, Ústí nad Labem, Bukovou horu a Milešovku.


... informace o produktu Kniha Teplicko z nebe - Milan Paprčka, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Teplicko z nebe - Milan Paprčka ... Spa in Slovakia Rajecké Teplice - Sorger.sk ... . ... Teplicko z nebe / Teplice Region From Heaven / Die Region Teplice vom Himmel - Milan Paprčka, kolektiv autorů Teplicko z nebe / Teplice Region From Heaven / Die Region Teplice vom Himmel Autor: Paprčka, Milan a kolektiv autorů Nakladatel: CBS nakladatelství EAN: 9788088259527 ISBN: 978-80-88259-52-7 Popis: 1× kniha, vázaná, 136 stran, česky, anglicky, německy Rozměry: 25 × 17 cm Rok vydání: 2019 (1. vydání) Jazyk: Okres Teplice je bohatý na historické a kulturní památky. Ústecký kraj Teplicko z nebe / Teplice Region ... Terms - Chytrabudoucnost.cz Pdf Collection ... . vydání) Jazyk: Okres Teplice je bohatý na historické a kulturní památky. Ústecký kraj Teplicko z nebe / Teplice Region...SOUVISEJÍCÍ KNIHY