Vikingové: Nájezdy synů

Vikingové: Nájezdy synů - Lasse Holm | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lasse Holm
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Vikingové: Nájezdy synů.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vikingové: Nájezdy synů ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lasse Holm. Číst Vikingové: Nájezdy synů Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaro roku 868. Flotila 80 lodí z Nourmountieru u francouzského pobřeží, která směřuje na jih. Na palubě je Rolf Rapkaft, jeho přítel Hastein, bratr Jarvis a Ylva, kromě nich i Bjorn Jernside, Sigurd Slangeoje, Halfdan Hvidsark a další dva tisíce Vikingů.Cílem je muslimské Španělsko, kde by se mělo rabovat samo. Spousta měst padla a lodě jsou plné stříbra, ale když se flotila dostane do protiútoku, jedna loď zůstane osamocená ve Středozemním moři. Někdo začne posádku jednoho po druhém zabíjet a je na Rolfovi, aby přišel na to kdo.Nájezdy synů jsou založené na skutečných událostech. Kniha je druhým dílem historické trilogie z raných dob Vikingů.


...vé (Lasse Holm) 2. Žánr: ... Nájezdy synů jsou opravdu historickou jízdou ... Kniha Vikingové - Nájezdy synů | Fantasyobchod.cz ... . Už se nemůžu dočkat třetího dílu. Vřele doporučuji nejen fanouškům seriálu! KubaHanzelin. 1 04. února. Vikingové: Nájezdy synů. Lasse Holm. Četl(a) jsem. Chci přečíst. 4.8 z 5 hvězdiček 6 hodnocení čtenářů Kniha ( pevná vazba ) Skladem 5+ ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, v pátek 22.5. u Vás doma (Typy doručení) ... Nakupte společně - Vikingové. Kniha Vikingové - Nájezdy synů patří ... Vikingové Nájezdy synů - Lasse Holm | Kniha na Alza.cz ... ... Nakupte společně - Vikingové. Kniha Vikingové - Nájezdy synů patří do série Vikingové.Z této série Vám nabízíme celkem 2 knihy za zvýhodněnou cenu 678 Kč. Zamilovali jste si seriál Vikingové, a tak vám nemohla ujít ani kniha se stejnojmenným názvem a podtitulem Pomsta synů. Kdo dočetl až do poslední str...SOUVISEJÍCÍ KNIHY