V oknech červené muškáty

V oknech červené muškáty - Anna Strnadová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Anna Strnadová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
V oknech červené muškáty.pdf


Chcete si knihu přečíst?V oknech červené muškáty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Anna Strnadová. Číst V oknech červené muškáty Online je nyní tak snadné!

POPIS


Třetí kniha Anny Strnadové V oknech červené muškáty umožňuje v novelistické formě zobrazit dějinný oblouk sahající od druhé světové války přes další perpetie až k dnešku. V tomto pojetí se odvíjejí lidské dramatické osudy zasazené převážně do podhůří Jesenicka. V baladicky laděném příběhu splývají obě roviny - společenská i osobní. Naděje na lepší společenský řád po skončení války a stejně tak vidina osobního štěstí protagonistů se paralelně rozbíjí. Události, koncipované na temném pozadí dějin a osudových vztahů, nevyznívají v deziluzi, ale v širším nadhledu přecházejí ve vědomí neúprosného a věčného koloběhu střídání života a smrti. Děj, který má řadu vrstev, přetavila autorka v umělecký tvar a dala mu novou dimenzi. Osvědčila a rozvinula vlastnosti příznačné pro její prozaickou prvotinu. Motivace postav je přesvědčivá, výstavba rozvinutého děje ústí v homogenní celek. Ztvárnění postav má zřetelnou psychologickou kresbu. Přehlédnout nelze vytříbenost jazyka a kultivovaný vypravěčský styl - umělecký rysy, které autorku začleňují do kontextu současné literární tvorby.


...kniha Anny Strnadové V oknech červené muškáty umožňuje v novelistické formě zobrazit dějinný oblouk sahající od druhé světové války přes další perpetie až k dnešku ... Muškáty ... . V tomto pojetí se odvíjejí lidské dramatické osudy zasazené převážně do podhůří Jesenicka. Také velkokvěté a vonící muškáty mají být v zimě udržovány v teplotě mezi 5 a 10 stupni. Pokud tuto podmínku dodržíme, máme velkou šanci, že v průběhu dubna až května, kdy je přihnojujeme, krásně nakvetou. Pozor, jsou citlivé na nedostatečnou zálivku, nesprávné hnojení a hlavně na přímé sluníčko! V oknech červené muškáty Autor: Strnadová, Anna Nakladatel: Šimon Ryšav ... ‼️Muškáty, muškáty a zase muškáty 😍🌸 Už... - Zahrádkář v ... ... . Pozor, jsou citlivé na nedostatečnou zálivku, nesprávné hnojení a hlavně na přímé sluníčko! V oknech červené muškáty Autor: Strnadová, Anna Nakladatel: Šimon Ryšavý EAN: 9788073541491 ISBN: 978-80-7354-149-1 Popis: 1× kniha, brožovaná, 154 stran, česky Rozměry: 15 × 21 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) Třetí kniha Anny Strnadové V oknech červené muškáty umožňuje v novelistic...SOUVISEJÍCÍ KNIHY