Najím se a zhubnu! - Recepty pro celou rodinu

Najím se a zhubnu! - Recepty pro celou rodinu - Cecílie Jílková | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Cecílie Jílková
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Najím se a zhubnu! - Recepty pro celou rodinu.pdf


Chcete si knihu přečíst?Najím se a zhubnu! - Recepty pro celou rodinu ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Cecílie Jílková. Číst Najím se a zhubnu! - Recepty pro celou rodinu Online je nyní tak snadné!

POPIS


V pořadí již čtvrtá kniha od výživové poradkyně Cecílie Jílkové, která v minulosti vyhrála svůj boj s nadváhou a nyní radí ostatním, jak zdravě a trvale zhubnout pomocí chutných receptů. Kniha je rozdělena na čtyři části pro čtyři druhy strávníků: ženy, muže, děti a prarodiče. „Ženy potřebují jíst něco jiného než muži, protože mají jiný metabolismus a jiné preference,“ říká autorka. „S dětmi je to ještě složitější, protože je zdravá strava nezajímá a rády mlsají. Navíc jsou ve vývoji, a tak mají specifické nutriční potřeby. Prarodiče zase preferují jednoduchá a cenově dostupná jídla. Často se přitom odbývají a trpí nutriční podvýživou.“ Kniha obsahuje patnáct receptů pro každou skupinu strávníků s ohledem na jejich specifické potřeby a chutě. „Jíst přitom můžete všechna jídla z knihy, bez ohledu na to, do které skupiny patříte. Celá rodina se tak může společně najíst. Přeji dobrou chuť!“ dodává Cecílie.


...e do nového roku zdravě! Jak zdravě zhubnout a jak se správně stravovat se dozvíte na kurzu Najím se a zhubnu! ... Najím se a zhubnu! - Recepty pro celou rodinu ... . Další kurz Najím se a zhubnu se bude konat 12.2. od 17:00 ve škole cestovího ruchu Tyrkys, Španělská 770/2, Praha 2.. Více informací a registrace zde: Večerní kurzy Těším se na viděnou! Celá rodina se tak může společně najíst. Přeji dobrou chuť! Všechny knihy můžete zakoupit na mém e-shopu zde: E-shop Najím se a zhubnu - Knihy. Poslední knihu Recepty pro celou rodinu můžete předobjednávat včetně podpisu a věnování na této stránce ... E-shop Najím se a zhubnu ... . Poslední knihu Recepty pro celou rodinu můžete předobjednávat včetně podpisu a věnování na této stránce: Nová kniha Najím se a zhubnu: Recepty pro celou rodinu Čtvrtá kniha Recepty pro celou rodinu z edice Najím se a zhubnu nabízí recepty pro čtyři druhy strávníků: ženy, muže, děti a prarodiče. „Ženy potřebují jíst něco jiného než muži,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY