Benešovsko z nebe /Benešov Region From Heaven

Benešovsko z nebe /Benešov Region From Heaven - Milan Paprčka, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Milan Paprčka,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Benešovsko z nebe /Benešov Region From Heaven.pdf


Chcete si knihu přečíst?Benešovsko z nebe /Benešov Region From Heaven ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Milan Paprčka,. Číst Benešovsko z nebe /Benešov Region From Heaven Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pohledem z nebe v knize uvidíte hrad Český Šternberk, tyčící se nad řekou Sázavou, dřevěnou rozlednu korunující vrchol bájného Blaníku, zákruty vodní nádrže Švihov nebo jednu z nejnavštěvovanějších památek u nás - zámek Konopiště. Samotné město Benešov při večerním světle a s horkovzdušnými balóny bylo pro autory fotografií tím největším zážitkem. Přesvědčte se i vy, že Benešovsko pohledem ptáků a pilotů je opravdu nádherné. Jako na dlani budete mít Masarykovo náměstí v centru Benešova, areál zámku Tloskov, vodní nádrž Slapy, zámek Vrchotovy Janovice, televizní vysílač Votice - Mezivrata nebo zámek Jemniště. V knize najdete také letecké záběry na obce a města Bystřice, Olbramovice, Jankov, Veliš, Vlašim, Kamberk, Česchtice, Bernartice, Sázavu, Chářovice a spoustu dalších unikátních pohledů na Benešovsko. Podívejte se na města a malebné vesnice tohoto regionu, zajímavá zákoutí, významné památky, dominanty, přírodní scenérie, které při pohledu ze země nemůžete spatřit.


...sko z nebe /Benešov Region From Heaven Autor: Paprčka, Milan a Chovan, Jakub Nakladatel: CBS nakladatelství EAN: 9788088259466 ISBN: 978-80-88259-46-6 Popis: 1× kniha, vázaná, 168 stran, česky, anglicky Rozměry: 25,3 × 17 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Benesovsko | Bandar game poker online indonesia ... . vydání) Jazyk: česky, anglicky Chci tě mít ve skříni eBook Anonymní dívka eBook Benešovsko z nebe /Benešov Region From Heaven eBook Bavič eBook Lékařská první pomoc v urgentních stavech eBook Propustka na svobodu eBook Zvířata v zimě eBook Pátečníci ze ztracené varty eBook Záchranáři: Boj s ohněm/Kooperativní hra eBook Film a doba 3/2019 eBook ... Benešovsko z nebe /Benešov Region From Heaven Milan Paprčka, Jakub Chovan. 629 Kč ... Domažlicko z nebe / Domažlice Region From Heaven / Die Region Domažlice vom Himmel Jakub Chovan, Jaromír Vonka. Benešovsk ... Středočeský kraj | KOSMAS.cz - vaše internetové knihkupectví ... ... Benešovsko z nebe /Benešov Region From Heaven Milan Paprčka, Jakub Chovan. 629 Kč ... Domažlicko z nebe / Domažlice Region From Heaven / Die Region Domažlice vom Himmel Jakub Chovan, Jaromír Vonka. Benešovsk...SOUVISEJÍCÍ KNIHY