Hodinářova dcera

Hodinářova dcera - Kate Mortonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kate Mortonová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hodinářova dcera.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hodinářova dcera ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kate Mortonová. Číst Hodinářova dcera Online je nyní tak snadné!

POPIS


Je horké léto roku 1862 a na březích Temže u Birchwood Manor se vylodí skupinka mladých umělců pod vedením talentovaného Edwarda Radcliffa. Mají plán: strávit léto v odloučení a hledat inspiraci pro svou tvorbu. Jejich pobyt se jim však nečekaně zkrátí. Jednoho dne najdou jednu ženu z jejich skupinky zastřelenou a druhá není k nalezení. Přitom zmizelo cenné dědictví a život Edwarda Radcliffa se ocitl v troskách. Uplynulo sto padesát let a Elodie Winslowová, mladá londýnská archivářka, nachází podivnou koženou brašnu, která obsahuje dvě zdánlivě spolu nesouvisející věci: vybledlou fotografii zatčené ženy ve viktoriánském oblečení a skicář obsahující kresbu dvojdomku u řeky. Proč se Birchwood Manor Elodie tak líbí? A kdo je ta krásná žena na fotografii? Jaká tajemství skrývá? Hodinářova dcera je příběhem vraždy, tajemství a krádeže. Vypráví o umění, lásce a ztrátě. Jako řeka protéká stránkami této knihy hlas ženy, která stojí mimo čas. Její jméno bylo historií zapomenuto, ale ona vše sledovala a bylo při tom: Birdie Bellová, hodinářova dcera.


...řova dcera je příběhem vraždy, tajemství a krádeže ... Hodinářova dcera | KNIHCENTRUM.cz ... . Vypráví o umění, lásce a ztrátě. Jako řeka protéká stránkami této knihy hlas ženy, která stojí mimo čas. Její jméno bylo historií zapomenuto, ale ona vše sledovala a bylo při tom: ... Hodinářova dcera je příběhem vraždy, tajemství a krádeže. Vypráví o umění, lásce a ztrátě. Jako řeka protéká stránkami této knihy hlas ženy, která stojí mimo čas. Její jméno bylo historií zapomenuto, ale ona vše sle ... Hodinářova dcera - bazar | Databáze knih ... . Její jméno bylo historií zapomenuto, ale ona vše sledovala a bylo při tom: Birdie Bellová, hodinářova dcera. ... Stejně jako předešlé autorčiny počiny, tak i Hodinářova dcera je spletitým a propleteným příběhem, mapujícím osudy několika postav. Zcela konkrétněji - v tomto případě několika obyvatel a hostů jednoho domu. Hlavním středobodem románu je totiž majestátní dům na anglickém venkově, nazývaný ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY