Strastiplné peníze paní Darcyové

Strastiplné peníze paní Darcyové - Elizabeth Astonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Elizabeth Astonová
DIMENZE
8,3 MB
NÁZEV SOUBORU
Strastiplné peníze paní Darcyové.pdf


Chcete si knihu přečíst?Strastiplné peníze paní Darcyové ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Elizabeth Astonová. Číst Strastiplné peníze paní Darcyové Online je nyní tak snadné!

POPIS


V Anglii bývalo kdysi zvykem, že mladí lidé, kteří měli malou šanci na úspěch ve vlastní zemi, mířili za štěstím do kolonií. A tak se například Indie stávala cílem mladíků, kteří doufali, že zbohatnou na čajových plantážích v Darjeelingu, či nevěst bez věna, které chtěly v neznámém prostředí získat manžela. Podobně i Octavii, hrdinku našeho příběhu, jednoho dne posadí na loď sobečtí příbuzní, aby se jí zbavili - ale situace se pak odvíjí docela jinak, než si představovali. Zkušenosti z exotického prostředí, nečekané události, ale i Londýn, kam se zanedlouho opět vrátí, postupně mění nezkušenou dívku v bystrou a na svou dobu nezvykle cílevědomou a samostatnou mladou ženu, jejíž osudy budou čtenáři sledovat s rostoucími sympatiemi.


...rastiplné peníze paní Darcyové Přidat komentář ... Recenze - Strastiplné peníze paní Darcyové ... . kurama45. 28. dubna. Hlavný hrdina mi ako jediná postava zo všetkých štyroch kníh série aspoň trochu učaroval. ... Strastiplné peníze paní Darcyové . Elizabeth Aston; Elizabeth Aston . 4,7 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Romány Klasická literatúra. Všetky knihy autora . Rozmluvy, 2011. 5-6 hodín čítania. Vydavateľstvo Rozmluvy, 2011. V Anglii bývalo kdysi zvykem, že mladí lidé, kt ... Strastiplné peníze paní Darcyové - Astonová Elizabeth ... ... . V Anglii bývalo kdysi zvykem, že mladí lidé, kteří měli malou šanci na úspěch ve vlastní ... Príbeh Strastiplné peníze paní Darcyové sa odohráva v Anglicku krátko po skončení napoleonských vojen. Zisťujeme prekvapivú prax: keď mladé dámy s malým venom nezískajú po jednej - dvoch plesových sezónach ženícha, rodina ich...SOUVISEJÍCÍ KNIHY