Budoucnost

Budoucnost - Dmitry Glukhovsky | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dmitry Glukhovsky
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Budoucnost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Budoucnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dmitry Glukhovsky. Číst Budoucnost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Evropa v budoucnosti roku 2400. Od doby, co byla technickými prostředky poražena smrt, je celý kontinent přelidněný a změnil se v gigantickou megapolis tvořenou obytnými věžemi vypínajícími se vysoko do nebe. V těchto věžích panuje brutální řád: Rozmnožování je přísně reglementováno, za dítě se platí ztrátou vlastního života. Ale kdo ještě potřebuje děti, když může být věčně mladý a zdravý? Jan Nachtigall je příslušník zvláštní jednotky ministerstva bezpečnosti, která přísně bdí nad dodržováním zákonů o rozmnožování. Jejím úkolem je pátrat po ilegálních dětech a odhalovat nenahlášená těhotenství. Jednoho dne má Jan odstranit teroristu a jeho těhotnou přítelkyni. Naskytne se mu tak velká šance, aby prokázal svou věrnost a postoupil na kariérním žebříčku. Když ale se svou jednotkou vpadne do konspiračního bytu, proběhne všechno jinak, než původně zamýšlel. Terorista unikne – a zanedlouho je na útěku i Jan po boku mladé ženy. Je to počátek boje, ve kterém jde o budoucnost lidstva.


...nost je označení pro časový horizont, který ještě nenastal v toku času ... Univerzita Tomáše Bati ve Zlíně - Má budoucnost na UTB ... . V časové ose se dále označuje současnost pro čas, který právě probíhá, a minulost, která již proběhla.Chápaní jednotlivých časových horizontů nelze přesně definovat, neboť záleží na souvislostech. „Pokud jde o mě, jako bych neexistoval a připravuji se na nejhorší. Proto vždy říkám, modlete se, hodně se modlete, a když jednoho dne uslyšíte ty nejhorší zprávy, pokračujte v modlitbách a stopy naší krve připraví nádhernou budoucnost - my ji sice neuvidíme, ale jiní sklidí to, co jsme my zaseli v utrpení." 1x01 svet budoucno ... Mrtvá Budoucnost | Discography | Discogs ... ." 1x01 svet budoucno...SOUVISEJÍCÍ KNIHY