Vzory podstatných jmen

Vzory podstatných jmen - Petr Šulc | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Šulc
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vzory podstatných jmen.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vzory podstatných jmen ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Šulc. Číst Vzory podstatných jmen Online je nyní tak snadné!

POPIS


Látka prvního stupně ZŠ je nejen mimořádně obtížná, ale i stěžejní pro zvládnutí českého jazyka. Publikace z edice GRAMATIKA vám pomůžou procvičit si veškerá úskalí a obtížné gramatické jevy naší mateřštiny, jako jsou skloňování, stupňování či vzory. Jsou vhodné nejen pro žáky ZŠ, ale též pro budoucí středoškoláky, pro něž jsou vhodnou pomůckou při přípravě na zkoušky na střední školu. Žáci a studenti si zde procvičí správnost psaní méně známých nebo dokonce i některých cizích slov. Součástí knížek je klíč ke cvičením a přehledné tabulky k opakování látky.


...kloňování podstatných jmen Vzor určujeme podle rodu a zakončení našeho slova v prvním pádu ... Rod životný vs. neživotný - Moje čeština - Čeština na ... ... . Pomáháme si dalšími pády, které bezpečně známe a porovnáme se vzorem. Pozor na některé výjimky (například dítě: rod střední, vzor kuře vs. děti: rod ženský, vzor kosti) Podstatná jména: Určování vzoru. Vydáno dne 10.09.2018 od Jana Skřivánková. V tomto článku se podíváme na to, jaké vzory podstatných jmen v češtině máme a podle čeho takový vzor správně určit. Vzory podstatných jmen. Podstatná jména. K naučení pravopisu je potřeba naučit se určit vz ... Vzory skloňování podstatných jmen - Epřehledy.cz ... . Vzory podstatných jmen. Podstatná jména. K naučení pravopisu je potřeba naučit se určit vzor podstatného jména. Když přiřadíte podstatné jméno ke správnému vzoru, zjistíte: jak slovo správně skloňovat, ukázkové video...SOUVISEJÍCÍ KNIHY