Zdar jak sviňa: bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ

Zdar jak sviňa: bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ - Honza Žanek Hlaváček | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Honza Žanek Hlaváček
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zdar jak sviňa: bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zdar jak sviňa: bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Honza Žanek Hlaváček. Číst Zdar jak sviňa: bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejfrekventovanější fráze v brněnském hantecu na jednom místě!Jak muži smýšlí o ženách? Práce, peníze, zábava a manželství optikou běžného Brňáka. Brno versus zbytek světa. První výkladová frazeologie brněnského hantecu překrásně zpracovaná ve stylu Word Art Print. U slovních spojení autor vysvětluje původ jejich vzniku a neopomene uvést ani praktické užití těchto výrazů ve větách. Některé obraty jste mohli slyšet v pořadu Brněnský hantec na Rádiu Krokodýl, ale drtivá většina témat z této publikace nemohla být vzhledem k pikantnímu obsahu vůbec odvysílána. Třešničkou na pomyslném dortu této frazeologie jsou odpovědi z anket v ulicích Brna. Na nich je mnohokrát patrné, že muži jsou opravdu z Marsu a ženy z Venuše. Publikace je určena nejen brněnským patriotům, ale i těm, kteří se Brno teprve chystají navštívit. Především pozitivně naladěným se smyslem pro humor. Udělejte si touto knihou dobrou náladu i vy!


...Zdar jak sviňa -- bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ - Honza Žanek Hlaváček ... Zdar jak sviňa: bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... (bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ) Předmětná hesla Čeština hantec Fráze Brno ... Bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ. HLAVÁČEK Honza Žanek. Info: Jota, 2019 (1.) - váz., 272 str. EAN: 9788075655516 Zdar jak sviňa: bez těch ... Zdar jak sviňa - Honza Žanek Hlaváček - za 10,06 ... ... . Info: Jota, 2019 (1.) - váz., 272 str. EAN: 9788075655516 Zdar jak sviňa: bez těchto hlášek v Brně nepřežiješ. Jak muži smýšlí o ženách? Práce, peníze, zábava a manželství optikou běžného Brňáka. Brno versus zbytek světa. První výkladová frazeologie brněnského hantecu ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY