Ruku na srdce, náhody neexistují

Ruku na srdce, náhody neexistují - Petr Rajchert | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Petr Rajchert
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ruku na srdce, náhody neexistují.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ruku na srdce, náhody neexistují ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Petr Rajchert. Číst Ruku na srdce, náhody neexistují Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nehodláte se smířit s životními stereotypy? Přitahuje vás dobrodružství? Rádi se pohybujete na ostří nože? Chcete se vždy rozhodovat sami za sebe? Pak si vychutnejte svěží romanticko-dobrodružný thriller, ve kterém budete moci s reklamním kreativcem Tomášem sdílet řadu vyhrocených situací a vše vsadit na jednu kartu. Autor je poutavý vypravěč a ve své generační výpovědi přináší neotřelé postřehy, které vnášejí do života inspiraci. Petr Rajchert - spisovatel, herec, moderátor a spoluzakladatel skupiny Chinaski, narozen 6. 6. 1968 v Českém Krumlově.


... srdce, náhody neexistují Autor: Rajchert, Petr Nakladatel: work in progress EAN: 9788087961025 ISBN: 978-80-87961-02-5 Ilustrace: Srnec, Jiří Popis: 1× kniha, vázaná, 275 stran, česky Rozměry: 14 × 21,2 cm Rok vydání: 2015 (1 ... Náhody neexistují: Synchronicita nebo shoda okolností mají ... ... . vydání) Pak si vychutnejte svěží romanticko-dobrodružný thriller, ve kterém budete moci s reklamním kreativcem Tomášem sdílet řadu vyhrocených situací a vše vsadit na jednu kartu. Velké herecké přiležitosti dostal ve filmové pohádce Císař a tambor (1998) a v televizních příbězích Policejní pohádky strážmistra Zahrádky (2000). V současné době se věnuje především moderování (Dobré ráno ... Audiokniha Ruku na srdce, náhody neexistují - autor Petr ... ... . Velké herecké přiležitosti dostal ve filmové pohádce Císař a tambor (1998) a v televizních příbězích Policejní pohádky strážmistra Zahrádky (2000). V současné době se věnuje především moderování (Dobré ráno s ČT, Bedekr). Kniha Ruku na srdce, náhody neexistují je jeho první knihou. Všechny informace o produktu Kniha Ruku na srdce,...SOUVISEJÍCÍ KNIHY