Španělština za 24 dnů - Intenzivní kurz pro samouky

Španělština za 24 dnů - Intenzivní kurz pro samouky - Francesca Angrisano, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Francesca Angrisano,
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Španělština za 24 dnů - Intenzivní kurz pro samouky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Španělština za 24 dnů - Intenzivní kurz pro samouky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Francesca Angrisano,. Číst Španělština za 24 dnů - Intenzivní kurz pro samouky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Španělština za 24 dnů je intenzivní kurz pro samouky, pomocí kterého budete rychle a jednoduše zasvěceni do tajů tohoto cizího jazyka. Díky svému zpracování je kniha vhodná jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé. Věříme, že pomůže najít motivaci i tzv. věčným začátečníkům. Ve 24 lekcích se naučíte základní gramatiku a osvojíte si slovní zásobu potřebnou v běžné komunikaci. Díky rozmanitým textům přibližujícím obvyklé situace (na nádraží, v hotelu, na nákupu, u lékaře, v bance, s přáteli) budete vědět, jak v dané chvíli reagovat. V infoboxech pak budete průběžně seznamováni s jazykovými zvláštnostmi, místními reáliemi a způsobem života ve Španělsku. Samozřejmostí jsou také rozmanitá cvičení, díky kterým si lehce zopakujete to, co jste se již naučili. Na bonusovém CD najdete nahrávky dialogů rodilých mluvčích. Můžete jen tak poslouchat nebo přeříkávat text spolu s nimi. Jednoduchou metodou získáte cit pro nový jazyk, naučíte se správně vyslovovat a rozumět rodilým Španělům. Zvládněte základy španělštiny za 24 dnů!


...vládněte základy španělštiny za 24 dnů! Španělština za 24 dnů je intenzivní kurz pro samouky, pomocí kterého budete rychle a jednoduše zasvěceni do tajů tohoto cizího jazyka ... Španělština za 24 dnů - Intenzivní kurz pro samouky + CD ... ... .Díky svému zpracování je kniha vhodná jak pro začátečníky, tak pro mírně pokročilé. Španělština za 24 dnů. Intenzivní kurz pro samouky + CD. Zvládněte základy španělštiny za 24 dnů! Španělština za 24 dnů je intenzivní kurz pro samouky, pomocí kterého budete rychle a jednoduše zasvěceni do tajů tohoto cizího jazyka. Díky svému zpracování j... Zvládněte základy španělštiny za 24 dnů! Španělština za 24 dnů je intenzivní kurz pro samouky , pomocí kterého budete rychle a jednoduše zasvě ... Kniha + CD: Španělština za 24 dnů | Knihy.ABZ.cz ... . Díky svému zpracování j... Zvládněte základy španělštiny za 24 dnů! Španělština za 24 dnů je intenzivní kurz pro samouky , pomocí kterého budete rychle a jednoduše zasvěceni do tajů tohoto cizího jazyka. Díky svému zpracování je kniha vhodná jak pro začátečníky, tak...SOUVISEJÍCÍ KNIHY