Hotel Poslední naděje

Hotel Poslední naděje - Nicki Thornton | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Nicki Thornton
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hotel Poslední naděje.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hotel Poslední naděje ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Nicki Thornton. Číst Hotel Poslední naděje Online je nyní tak snadné!

POPIS


Seth pracuje jako pomocná síla v kuchyni odlehlého hotelu Poslední naděje, který vlastní nepříjemní manželé Bunnovi. Sethovou jedinou spřízněnou duší na tomto místě je jeho kočka Černostínka. Poklidné dny pominou ve chvíli, kdy do hotelu zavítá zvláštní setkání kouzelníků. Jeden z nich, Dr. Thallomius, je při slavnostní večeři otráven dezertem. A protože tento chod připravoval Seth, stává se hlavním podezřelým. Podaří se mu očistit své jméno a najít vraha, i když proti němu stojí temné magické síly?


...slední naděje Nicki Thornton. Detektivka ve stylu Agathy Christie plná kouzel Harryho Pottera ... Hotel Poslední naděje / Dobrodružství Setha Seppiho (1 ... ... . Hlavní hrdina Seth je pomocníkem v kuchyni hotelu Poslední naděje, který vlastní nepříjemná a zvláštní rodina Bunnových. Sethovou jedinou kamarádkou je jeho kočka Černostínka. Jednoho dne zavítá do hotelu skupina ... Kniha Hotel Poslední naděje Přidat komentář. Pavelsosna. 1 07. května. Tato kmuha mi nějak nesedla, na mne mnoho dialogů a málo akce ... Hotel Poslední ... Hotel Poslední naděje | Albatrosmedia.sk ... . května. Tato kmuha mi nějak nesedla, na mne mnoho dialogů a málo akce ... Hotel Poslední naděje Hlavní hrdina Seth je pomocníkem v kuchyni hotelu Poslední naděje, který vlastní nepříjemná a zvláštní rodina Bunnových. Sethovou jedinou kamarádkou je jeho kočka Černostínka. Jednoho dne zavítá do hotelu skupina kouzelníků a jeden z nich je při slavnostní večeři otráven. Hlavní hrdina Seth je pomocníkem v kuchyni hotelu Poslední naděje, který vlastní n...SOUVISEJÍCÍ KNIHY