Hraničářův učeň - Kniha jedenáctá - Ztracené příběhy

Hraničářův učeň - Kniha jedenáctá - Ztracené příběhy - John Flanagan | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
John Flanagan
DIMENZE
6,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Hraničářův učeň - Kniha jedenáctá - Ztracené příběhy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hraničářův učeň - Kniha jedenáctá - Ztracené příběhy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor John Flanagan. Číst Hraničářův učeň - Kniha jedenáctá - Ztracené příběhy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Další z příběhů světově úspěšné serie Hraničářův učeň Většina legend Araluenu, od útěku hraničářského učně Willa ze Skandie až po Horácovu cestu do Nihon-džinu, od příběhu, jak princezna Kasandra přišla ke jménu Evanlyn, až po příběh o Alyssině věznění na hradě Macindawu, je dobře známá. Ale co ztracené příběhy – ty, o kterých lidé slýchali, ale dosud nebylo možné dokázat, jestli jsou pravdivé? Odpovědi byly nedávno konečně nalezeny v ruinách malého domku na okraji lesa… Co dělal Gilan, když se Halt s Horácem vypravili do Skandie zachránit Willa? Řekl Halt Willovi skutečnou pravdu o jeho rodičích? Co se stane s hraničářskými koni, kteří už jsou příliš staří na to, aby zvládli náročnou službu? Oženil se Horác s Kasandrou? Na tyto a mnohé další otázky dávají odpověď ztracené příběhy z araluenských legend.


...te Hraničářův učeň - Kniha jedenáctá - Ztracené příběhy od John Flanagan? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst ... Kniha Hraničářův učeň 11 - Ztracené příběhy - John ... ... . 33 prodejen po celé ČR Hraničářův učeň - Kniha jedenáctá - Ztracené příběhy Autor: Flanagan, John Nakladatel: Egmont EAN: 9788025220153 ISBN: 978-80-252-2015-3 Originál: Ranger's Apprentice. The Lost Stories Překlad: Tenklová, Zdena Popis: 1× kniha, vázaná, 480 stran, česky Rozměry: 13 × 20,2 cm Rok vydání: 2012 (1. vydání) Kniha: Hraničářův učeň - Kniha jedenáctá - Ztracené příběhy - John Flanagan Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadá ... Hraničářův učeň - Kniha jedenáctá - Ztracené příběhy ... ... . vydání) Kniha: Hraničářův učeň - Kniha jedenáctá - Ztracené příběhy - John Flanagan Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Hraničářův učeň 11 - Ztracené příběhy Autor: Flanagan, John Nakladatel: Egmont EAN: 9788025235423 ISBN: 978-80-252-3542-3 Originál: Ranger´s Apprentice. The Lost Sto...SOUVISEJÍCÍ KNIHY