Zaslíbená země

Zaslíbená země - Erich Maria Remarque | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Erich Maria Remarque
DIMENZE
9,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Zaslíbená země.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zaslíbená země ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Erich Maria Remarque. Číst Zaslíbená země Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zaslíbená země je poslední román, na němž autor pracoval před svou smrtí v roce 1970. Podobně jako v některých dalších knihách se i v tomto nedokončeném díle věnuje tematice německých uprchlíků za druhé světové války, které fašisté donutili k emigraci. Děj se odehrává ve Spojených státech, „zaslíbené zemi“, v níž za války našla útočiště řada Evropanů, ať už Židů nebo jiných osob nepohodlných nacistickému režimu. P. S.  Kniha je opatřena doslovem, který čtenáři nabízí senzační odhalení!


...mě (latinsky Terra Sancta) je jedním z expresivních názvů Izraele a Palestiny, jakožto země, do níž vstoupili Židé po čtyřicetiletém putování pouští ... Štola Země zaslíbená - Home | Facebook ... . Oblast má velký náboženský význam pro tři světová monoteistická náboženství (judaismus, křesťanství a islám), jelikož v této oblasti se odehrály události, které jsou posvátné pro všechna tato ... Kniha Zaslíbená země Přidat komentář. 1amu. 10 05.11.2019 "Dvojče" knihy autora "Stíny v ráji". ... Zaslíbená Země Nezemě (japonsky 約束のネバーランド, Jakusoku no Nebárando) je japonsk ... Země zaslíbená / Ziemia obiecana (1974) | ČSFD.cz ... . 1amu. 10 05.11.2019 "Dvojče" knihy autora "Stíny v ráji". ... Zaslíbená Země Nezemě (japonsky 約束のネバーランド, Jakusoku no Nebárando) je japonská manga, kterou píše Kaiu Širai a kreslí Posuka Demizu.Od 1. srpna 2016 vychází v časopise Šúkan šónen Jump a jednotlivé kapitoly jsou poté poskládány do svazků formátu tankóbon.Dosud bylo vydáno 16 svazků. Př...SOUVISEJÍCÍ KNIHY