Robotci Robo a Robík v jednom kole: Zábavná fyzika pro děti

Robotci Robo a Robík v jednom kole: Zábavná fyzika pro děti - Gerry Bailey | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gerry Bailey
DIMENZE
9,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Robotci Robo a Robík v jednom kole: Zábavná fyzika pro děti.pdf


Chcete si knihu přečíst?Robotci Robo a Robík v jednom kole: Zábavná fyzika pro děti ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gerry Bailey. Číst Robotci Robo a Robík v jednom kole: Zábavná fyzika pro děti Online je nyní tak snadné!

POPIS


Zvídaví a veselí průvodci knihou Robo a Robík zasvětí nejmladší zájemce o techniku do tajů základních fyzikálních zákonů. Pomocí věcí a jevů známých z přírody, domácnosti nebo procházek po městě robotci dětem vysvětlí, jak funguje kolo na hřídeli, kladka, páka, klín, šroub a nakloněná rovina. Robotci se dostávají do rozličných zapeklitých situací, které se snaží řešit pomocí různých více či méně užitečných strojů. Při montování strojů a přístrojů v Robově vědecké dílně si děti uvědomí, že rozumět fyzice a umět ji využívat v praxi jim usnadní život. Děti se také nenásilně seznámí s tím, jak se jednoduché fyzikální principy uplatnily v běžném životě a jak se jejich použití postupně zdokonaluje. Pro zpestření se začtou do příběhů o slavných vynálezcích, jako byl například Archimedes. Pokud tedy přemýšlíte o tom, jak dítě nadchnout pro svět techniky, Robo a Robík vám při tom určitě dobře pomohou.


...obotci Robo a Robík v jednom kole - Zábavná fyzika pro děti ... Populárně naučná literatura pro děti a mládež Edika | Zboží.cz ... . Autor: Gerry Bailey. Titul je zařazen do žánrů: Děti do 10 let › Naučná literatura - předškoláci; Děti do 10 let › Naučná literatura; Děti do 10 let › Šikovné ruce, příručky, návody; ISBN: 978-80-266-0794-6. EAN: 9788026607946. Objednací kód ... Kniha: Robotci Robo a Robík v jednom kole -- Zábavná fyzika pro děti - Gerry Bailey. Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v p ... Robotci Robo a Robík v jednom kole - Bailey Gerry ... ... . Fungujeme! Vážení zákazníci, e-shop je nadále plně v provozu. Od 27. 4. 2020 jsou navíc všechny naše prodejny a výdejny opět otevřeny. ... > Robotci Robo a Robík v jednom kole ... Robotci Robo a Robík v jednom kole Autor: Bailey, Gerry Nakladatel: Edika EAN: 9788026607946 ISBN: 978-80-266-0794-6 Originál: Robotx Překlad: Komárková, Kateřina Ilustrace: Spoor, Mike Popis: 1× kniha, brožovaná, 96 st...SOUVISEJÍCÍ KNIHY