Hned to bude, Andílku

Hned to bude, Andílku - Igor Bukovský, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Igor Bukovský,
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Hned to bude, Andílku.pdf


Chcete si knihu přečíst?Hned to bude, Andílku ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Igor Bukovský,. Číst Hned to bude, Andílku Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha prodávaná na Slovensku je absolutním bestsellerem. Patří mezi autorovy velmi úspěšné publikace zaměřené na zdravý životní styl, výživu a současně na výchovu dítěte při získávání stravovacích návyků. Slouží nejen jako receptář pro rodiče, ale také jako omalovánky, početnice a budoucí album pro jejich potomky. Poutavou formou představuje návody a recepty na přípravu jídel pro malé děti s důrazem na prevenci obezity, poruch výživy a škodlivých stravovacích návyků. Kromě toho najdou rodiče ve skvěle zpracované celobarevné knize i rady, jak vařit bez velkých finančních výdajů.


... bude, Andílku . Igor Bukovský, Katarína Mrázová, Alexandra Frolkovičová Nakladatel: Grada 2015 ... Kniha Hned to bude, Andílku - Trh knih - můj antikvariát ... ... ... Hned to bude, Andílku Vařme spolu zdravě a chutně a užijme si to! Kniha pro děti a jejich rodiče nejen o vaření, ale také o stolování a výchově ke zdravému životnímu stylu. Receptář,... Hledáte Hned to bude, Andílku od Igor Bukovský? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a můžete začít číst. 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Kniha Hned to bude, Andílku - Bukovský Igor, ... Kniha: Hned to bude, Andílku (Igor Bukovský) | Martinus ... . 33 prodejen po celé ČR Všechny informace o produktu Kniha Hned to bude, Andílku - Bukovský Igor, Mrázová Katarína, Frolkovičová Alexandra, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Hned to bude, Andílku - Bukovský Igor, Mrázová ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY