Cesta k plnosti křesťanského života

Cesta k plnosti křesťanského života - Hannah Whitall Smithová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Hannah Whitall Smithová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Cesta k plnosti křesťanského života.pdf


Chcete si knihu přečíst?Cesta k plnosti křesťanského života ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Hannah Whitall Smithová. Číst Cesta k plnosti křesťanského života Online je nyní tak snadné!

POPIS


Klasika křesťanské duchovní literatury, inspirace pro život v důvěrném vztahu s Bohem. Hannah Whitall Smithová byla pensylvánská kvakerka, která svým pojetím duchovního života odvážně vykročila z tíživé a pochmurné spirituality rozšířené mezi tehdejšími křesťany. Bůh je v jejím pohledu milující otec, který nás doprovází ve velkém dobrodružství života. Kniha je plná radosti, přestože autorčin život nebyl mnohdy lehký. Jak často připomínala, Písmo je „prozářené radostnou zvěstí“. Její kniha vyzařuje právě tuto evangelní radost a od svého prvního vydání v roce 1870 inspirovala už přes dva milióny čtenářů. Nakladatelství Triton s radostí předkládá čtenářům první české vydání této úspěšné knihy.


... plnosti křesťanského života. Whitall Smithová Hannah ... Křesťanství - Knihkupectví Luxor ... . Četl(a) jsem. Chci přečíst. 0.0 z 5 hvězdiček 0 hodnocení čtenářů Kniha ( měkká vazba ) Skladem 1 ks; Doručení ZDARMA od 899 Kč, ve čtvrtek 14.5. u Vás doma (Typy ... Kupte knihu Cesta k plnosti křesťanského života (Hannah Whitall Smithová) s 22 % slevou za 108 Kč v ověřeném obchodě. Prolistujte stránky knihy, přečtěte si recenze čtenářů, nechte si doporučit podobnou knihu z nabídky více než 20 miliónů titulů. Cesta k plnosti křesťanského života Autor: Whitall S ... Cesta k plnosti křesťanského života - Hannah Whitall ... ... . Cesta k plnosti křesťanského života Autor: Whitall Smithová, Hannah Nakladatel: Triton EAN: 9788073878900 ISBN: 978-80-7387-890- Originál: The Christian´s Secret of a Happy L...SOUVISEJÍCÍ KNIHY