Nepoučitelná

Nepoučitelná - Leah Raeder | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Leah Raeder
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Nepoučitelná.pdf


Chcete si knihu přečíst?Nepoučitelná ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Leah Raeder. Číst Nepoučitelná Online je nyní tak snadné!

POPIS


Osmnáctiletá Maise pochází z neúplné a nefunkční rodiny a musí řešit spoustu problémů. Není tedy divu, že si připadá vyzrálejší než její vrstevníci a táhne ji to do světa dospělých. Do jednoho ze starších mužů, v jejichž náruči hledá o prázdninách rozptýlení, se nečekaně zamiluje a ocitá se na bláznivé horské dráze touhy a nebezpečí. Evan je totiž její učitel na střední… Láká je oba jen zakázané ovoce, nebo se mezi nimi rodí opravdová láska? A dá se to vůbec poznat, když se řítíte do neznáma volným pádem?


...epoučitelná Přidat komentář. Myška43 ... Partyšová a spol.: Hádka v přímém přenosu! | Ahaonline.cz ... . 2 05. května. Vzhledem k velmi nízkému hodnocení, jsem si říkala, zda má cenu knihu vůbec číst, ale já jsem spokojená. ... Unteachable revolves around a girl, a young woman really, raised in poverty by a highly inadequate mother, in conditions no child should ever witness, much less face every day. But Unteachable isn't a life story, it is a love story, even better, it is a "forbidden love" story, and as most "forbidden love" stories, it starts with a glance that ... 304 Followers, 260 Following, 126 Post ... Anie Songe on Instagram: ",,Áňo, jde to postupně, nemůžeš ... ... ... 304 Followers, 260 Following, 126 Posts - See Instagram photos and videos from Martina Vlachová (@martina_vlachova) Neue Madchen - nepoučitelná live 8.4.2011 U TURN Mladá Boleslav. Nepoučitelná je její první oficiálně vydanou knihou, ale psaním s...SOUVISEJÍCÍ KNIHY