Jak se dožít 100 let: Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní

Jak se dožít 100 let: Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní - Gene Stone | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gene Stone
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se dožít 100 let: Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se dožít 100 let: Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gene Stone. Číst Jak se dožít 100 let: Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Jak se dožít 100 let vypráví příběhy pětadvaceti lidí, z nichž každý má vlastní tajemství skvělého zdraví – tajemství, které dává smysl a je vědecky podloženo. Patří k nim tajemství zdravé stravy – proč jíst česnek a brát vitamín C, jíst víc probiotik, stát se veganem nebo pít kvasnicový nápoj. Jiná tajemství se týkají cvičení – prospěšnost strečinku nebo zvedání činek. Tajemství spojená s životním prostředím – život v Modré zóně, pochopení významu mikrobů. Citová tajemství – udržování kontaktu s přáteli a pěstování spirituality. Tajemství tělesné zdatnosti – studená sprcha po ránu, krátké zdřímnutí přes den. A po generace předávaná moudrost: ano, slepičí polévka opravdu pomáhá.


...ví lidí, kteří nejsou nikdy nemocní Kniha Jak se dožít 100 let - Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní vypráví příběhy pětadvaceti lidí, z nichž každý má vlastní tajemství skvělého zdraví - tajemství, které dává smysl a je vědecky podloženo ... Jak se dožít 100 let - Gene Stone | Elektronická kniha na ... ... . Jak se dožít 100 let: Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní Kniha Jak se dožít 100 let - Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní vypráví příběhy pětadvaceti lidí, z nichž každý má vlastní tajemství skvělého zdraví - tajemství, které dává smysl a je vědecky podloženo. Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní Kniha Jak se dožít 100 let - Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní vypráví příběhy pětadvaceti lidí, z nichž každý má vlastní tajemství skvělého zdraví - tajemství, které dává smysl a je vědecky p ... Jak se dožít 100 let: Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy ... ... . Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní Kniha Jak se dožít 100 let - Tajemství lidí, kteří nejsou nikdy nemocní vypráví příběhy pětadvaceti lidí, z nichž každý má vlastní tajemství skvělého zdraví - tajemství, které dává smysl a je vědecky podloženo. Kniha...SOUVISEJÍCÍ KNIHY