Pařížská švadlena

Pařížská švadlena - Natasha Lesterová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Natasha Lesterová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pařížská švadlena.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pařížská švadlena ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Natasha Lesterová. Číst Pařížská švadlena Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kolik toho musí obětovat mladá francouzská švadlena na cestě za naplněním svých snů? Román o mladé ženě a její snaze získat uznání a dobít svět dosud vyhrazený jen mužům – módní průmysl New Yorku v polovině 20. století.1940. Pařížská švadlena Estella Bissettová je ve svých dvaadvaceti letech nucena uprchnout z Francie před postupující německou armádou. Dostane se až do New Yorku a na Manhattanu se ocitne jen s pár franky, šicím strojem, vlastním originálním modelem zlatých hedvábných šatů a snem založit vlastní módní ateliér. 2015. Australská kurátorka Fabienne Bissettová přijíždí na výroční galapřehlídku v Metropolitním muzeu, která je pojata jako pocta celoživotnímu dílu její milované babičky – jedné z nejvýznamnějších módních návrhářek konfekce té doby. Jak se ale Fabienne dozvídá víc o babiččině minulosti, odhaluje příběh tragédie, zlomeného srdce, tajemství a bolestných obětí ve jménu úspěchu.Román Pařížská švadlena překračuje generace, společenské rozdíly i divoký kvas mezinárodního dění. Je to okouzlující příběh, který nebudete chtít odložit – o výjimečném vztahu mezi babičkou a vnučkou a jejich snaze zhojit zlomená srdce z minulosti.


...ská švadlena Estella Bissettová je ve svých dvaadvaceti letech nucena uprchnout z Francie př ed postupující německou armádou ... Pařížská švadlena GRADA Publishing, a. s. ... . Dostane se až do New Yorku a na Manhattanu se ocitne jen s pár franky, šicím strojem, vlastním originálním modelem zlatých hedvábných šatů a snem založit vlastní módní ateliér. Pařížská švadlena je typem knihy, která se vryje do srdce. Silné hrdinky prožívají emočně vypjaté příběhy, přiznám se, že jsem občas neměla daleko k slzám. Estella zažívá dramatické chvíle během okupace, dokonce se z New Yorku vrací v rámci odboje zpátky do Paříže. 1940. Pař ... Pařížská švadlena ... . Estella zažívá dramatické chvíle během okupace, dokonce se z New Yorku vrací v rámci odboje zpátky do Paříže. 1940. Pařížská švadlena Estella Bissettová je ve svých dvaadvaceti letech nucena uprchnout z Francie před postupující německou armádou. Dostane se až do New Yorku a na Manhattanu se ocitne jen s pár franky, šicím strojem, vlastním originálním modelem zlatých hedvábných šatů a snem založit vlastní módní ateliér. 2015. Pařížská švadlena Estella Bis...SOUVISEJÍCÍ KNIHY