Co je to? - Svět kolem nás

Co je to? - Svět kolem nás - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Co je to? - Svět kolem nás.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co je to? - Svět kolem nás ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Co je to? - Svět kolem nás Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jakou barvu má hasičské auto? Kde najdeme pískoviště? Co si obujeme, když prší? V této velké obrázkové knize děti najdou 100 nových slov. Ta jsou doplněna obrázkem a rozdělena podle míst a situací popisujících svět kolem nás. Na každé dvoustraně jsou navíc krátké zábavné otázky k obrázku, které procvičí pozornost. Tím si děti snáze zapamatují všechno, co se dozvěděly. Toto obrázkové leporelo pomůže zábavnou formou rozšířit slovní zásobu vašeho dítěte a správně pojmenovat věci kolem něj.


...bujeme, když prší? V této velké obrázkové knize děti najdou 100 nových slov ... Knihy Svět kolem nás - Heureka.cz ... . Ta jsou doplněna obrázkem a rozdělena podle míst a situací popisujících svět kolem nás. Na každé dvoustraně jsou navíc krátké zábavné otázky k obrázku, které procvičí pozornost. Tím si děti snáze zapamatují všechno, co se ... Co si obujeme, když prší? V této velké obrázkové knize děti najdou 100 nových slov. Ta jsou doplněna obrázkem a rozdělena podle míst a situací popisujících sv ... Co je to? Svět kolem nás - | Kniha na Alza.cz ... . Ta jsou doplněna obrázkem a rozdělena podle míst a situací popisujících svět kolem nás. Na každé dvoustraně jsou navíc krátké zábavné otázky k obrázku, které procvičí pozornost. Tím si děti snáze zapamatují všechno, co se ... Jakou barvu má hasičské auto? Kde najdeme pískoviště? Co si obujeme, když prší? V této velké obrázkové knize děti najdou 100 nových slov. T...SOUVISEJÍCÍ KNIHY