Naše svatba

Naše svatba - Floriana Brianti | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Floriana Brianti
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Naše svatba.pdf


Chcete si knihu přečíst?Naše svatba ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Floriana Brianti. Číst Naše svatba Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svatební den je právem označován za jeden z nejkrásnějších dnů v našem životě. Den, na který čekáme, o kterém sníme a po kterém toužíme. Svatba je předem důkladně naplánovanou životní událostí, protkaná emocemi, očekáváními, vřelou pozorností a láskyplnými momenty. Váš svatební den bude plný nezapomenutelných momentů a toto album s nádhernými ilustracemi Claudie Bordin vytvořené ve spolupráci se zkušenou svatební koordinátorkou Florianou Brianti vám umožní si je všechny zaznamenat. Výběr šatů, květinové výzdoby, míst pro obřad a hostinu, svědků, pozvánek, sestavování svatebního seznamu hostů, věnování pozornosti různým detailům, všechny tyto momenty jsou nezbytnou součástí svatebních příprav a vy máte nyní možnost zapsat si je nejen do svých srdcí, ale i do tohoto alba tak, abyste na ně s láskou vzpomínali a s odstupem času, kdykoliv si budete přát, si je mohli připomenout.


...KONALÁ SVATBA | Markéta & Vilda svatební video Marketa Frank ... Naše svatba - svatební plánovač od Everbay Co. on Vimeo ... . Loading... Unsubscribe from Marketa Frank? Cancel Unsubscribe. Working... Subscribe Subscribed Unsubscribe 99.2K. Naše svatba Uchovejte vzpomínky moderně. I Plan and Design WEddings For Any Budget. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure dolor in ... Naše svatba 9/05/2019 Uběhl ne ... Naše svatba ♥ Evka a Jenda 7. 7. 2018 - YouTube ... . Duis aute irure dolor in ... Naše svatba 9/05/2019 Uběhl necelý rok od našeho zasnoubení a blížil se náš svatební den. Ten den, který jsem si představovala a tajně vysnívala ještě před našimi zásnubami. Doufám, že to takhle nemám sama. Představovala jsem si místo, kde se to celé uděje, kvě...SOUVISEJÍCÍ KNIHY