Pekingský rozparovač

Pekingský rozparovač - Peter May | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Peter May
DIMENZE
1,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Pekingský rozparovač.pdf


Chcete si knihu přečíst?Pekingský rozparovač ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Peter May. Číst Pekingský rozparovač Online je nyní tak snadné!

POPIS


Říká si Pekingský rozparovač. Jeho oběti jsou mladé, krásné a odporně znetvořené. Veškerá pozornost se upírá na velitele pekingského oddělení závažných zločinů Li Jena. Jeho nadřízení, média i vyděšená veřejnost žádají rychlé výsledky.Americká patoložka Margaret Campbellová je přizvána, aby na těle jedné z obětí provedla pitvu. Její nález šokuje všechny, kdo na případu pracují. Krátce nato začne Li od vraha dostávat osobní dopisy a jeho život i kariéra se pomalu rozpadají. Pokud chce sám sebe a svou rodinu zachránit, musí co nejrychleji odhalit Rozparovačovu identitu.


...estý, závěrečný díl série čínských thrillerů Říká si Pekingský rozparovač ... Pekingský rozparovač (Peter May) | Detail knihy | ČBDB.cz ... . Jeho oběti jsou mladé, krásné a odporně znetvořené. Veškerá pozornost se upírá na velitele pekingského oddělení závažných zločinů Li Jena. Jeho nadřízení, média i vyděšená veřejnost žádají rychlé výsledky. Všechny informace o produktu Kniha Pekingský rozparovač - Peter May, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Pekingský rozparovač - Peter May. Šestý, závěrečný díl série čínských thrillerů Říká si Pekingský rozparov ... Pekingský rozparovač - Peter May | KOSMAS.cz - vaše ... ... . Šestý, závěrečný díl série čínských thrillerů Říká si Pekingský rozparovač. Jeho oběti jsou mladé, krásné... a odporně zohavené. Veškerá pozornost se upírá na velitele pekingského policejního oddělení závažných trestných činů Li Jena. Jeho nadřízení, média i vyděšená veřejnost požadují jasné Čínské...SOUVISEJÍCÍ KNIHY