Kondiční trénink pro bojové sporty: rozvoj speciální síly

Kondiční trénink pro bojové sporty: rozvoj speciální síly - Radim Pavelka, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Radim Pavelka,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Kondiční trénink pro bojové sporty: rozvoj speciální síly.pdf


Chcete si knihu přečíst?Kondiční trénink pro bojové sporty: rozvoj speciální síly ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Radim Pavelka,. Číst Kondiční trénink pro bojové sporty: rozvoj speciální síly Online je nyní tak snadné!

POPIS


Publikace s názorným fotografickým popisem cviků podrobně pojednává o rozvoji obecné i specifické kondice při bojových sportech. Autoři se zaměřují na rozvoj obecné a speciální síly formou funkčního posilování takovými cviky, jejichž podobu lze nalézt při technikách v bojových sportech. Jedná se převážně o posilování s hmotností vlastního těla, s velkou a malou činkou a dále o cvičení s netradičními cvičebními pomůckami (TRX, Kettlebell, Gunex, Bosu, Aquahit apod.). Každý cvik je provázán na konkrétní pohyb či techniku z vybraného bojového sportu. Kniha je určena pro každého cvičence bojových sportů a má přesah i do jiných sportovních odvětví.


...NÍ SÍLY. KONDIČNÍ TRÉNINK PRO BOJOVÉ SPORTY ... Kondiční trénink pro bojové sporty - Radim Pavelka, André ... ... . Grada . Publishing Radim Pavelka, André Reinders KONDIČNÍ TRÉNINK PRO BOJOVÉ SPORTY rozvoj speciální síly Odborná recenze Bc. Zdeněk Ledvina, Mgr. Jan Hrabík Vydala Grada Publishing, a.s. U Průhonu 22, 170 00 Praha 7 [email protected], www.grada.cz tel.: +420 234 264 401, fax ... Všechny informace o produktu Kniha Kondiční trénink pro bojové sporty - Rozvoj speciální síly - Radim Pavelka, André Reinders, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Kondiční trénink pro bojové sporty - Rozvoj speciální síly - Radim Pavelka, André Reinders. bojové sporty - kondiční trénink Radim Pave ... Kondiční trénink pro bojové sporty - Rozvoj speciální síly ... ... . bojové sporty - kondiční trénink Radim Pavelka ... Autoři se zaměřují na rozvoj obecné a speciální síly formou funkčního posilování takovými cvik...SOUVISEJÍCÍ KNIHY