Indická ulice aneb Hledání štěstí

Indická ulice aneb Hledání štěstí - Václav Krejčík | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Václav Krejčík
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Indická ulice aneb Hledání štěstí.pdf


Chcete si knihu přečíst?Indická ulice aneb Hledání štěstí ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Václav Krejčík. Číst Indická ulice aneb Hledání štěstí Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kniha Indická ulice aneb hledání štěstí je cestopisnou knihou. Jsou to příběhy z indických ulic, které autor Václav Krejčík zažil, a ve kterýchhledal klid, nadhled a štěstí, i když ne vždy byly situace příjemné. Každá situace vyvolává množství myšlenek a otázek v mysli, které se hromadí a kupí. Vědomá schopnost člověka pracovat sám se sebou pomáhá vyznat se v sobě ať se děje, co se děje. Hledat štěstí proto můžeme v každé situaci, protože právě ony jsou tím jediným guruem našeho života. Je to první kniha autora, kde se nejedná o fyzické cvičení jógy. Přináší však jógovou filosofii v žité formě, vývoj jógy, popisuje hinduismus ulice i jeho filosofický základ a na pozadí mytologie rozplétá symboliku a plejádu bohů, se kterými se v Indii setkáte na každém rohu.


...ndická ulice aneb hledání štěstí je cestopisnou knihou ... BFit Yoga Studio, Ruská 84, Chomutov (2020) ... . Jsou to příběhy z indických ulic, které autor Václav Krejčík zažil, a ve kterých hledal klid, nadhled a štěstí, i když ne vždy byly situace příjemné. Indická ulice aneb Hledání štěstí. Václav Krejčík. Kniha Indická ulice aneb hledání štěstí je cestopisnou knihou. Jsou to příběhy z indických ulic, které autor Václav Krejčík zažil, a ve kterých hledal klid, nadhled a štěstí, i když ne vždy byly situace příjemné. 318 Kč Indická ulice aneb Hledání štěstí | Václav ... Indická ulice aneb hledání štěstí levně, cena 318 Kč ... ... . 318 Kč Indická ulice aneb Hledání štěstí | Václav Krejčí . Indická ulice aneb Hledání štěstí | Kniha Indická ulice aneb hledání štěstí je věnovaná hloubání uvnitř sebe sama, emocím poznávání a prožitkům z indických ulic, uliček a zákoutí.Kniha noří svůj děj do Indie, filosofie, hinduismu a mentální jógy. Autor m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY