Domeček pro šneka Palmáce

Domeček pro šneka Palmáce - Zuzana Pospíšilová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Zuzana Pospíšilová
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Domeček pro šneka Palmáce.pdf


Chcete si knihu přečíst?Domeček pro šneka Palmáce ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Zuzana Pospíšilová. Číst Domeček pro šneka Palmáce Online je nyní tak snadné!

POPIS


Kolik toho musí takový šnek překonat a poznat, aby našel domov!? Vydejte se s Palmácem na dlouhou cestu za novým domečkem. Potkáte na ní žabku, berušku, špačka, veverku nebo krtka a mnoho dalších zvířátek. Ti všichni mají nějaké řešení Palmácova trápení. Jaké ale bude to pravé?Ve velkoformátové barevné knize se potkává příběh úspěšné autorky Zuzany Pospíšilové s podmanivými ilustracemi debutující Lucie Velíškové. Bohatě ilustrované pohádkové vyprávění doplňují otázky podporující porozumění textu, jazykové myšlení a rozvoj empatie a emoční inteligence.


...e pro své děti krásnou knihu s milými ilustracemi a tak trochu smutným příběhem šneka Palmáce? Chcete se dozvědět, jak vlastně žije hlemýžď zahradní? Víte kdo všechno dokázal pomoci Palmácovi? Pojďte se na to se mnou podívat ... Domeček pro šneka Palmáce - Zuzana Pospíšilová - Megaknihy.cz ... . Určitě se vám toto povídání bude líbit a možná vám i trochu ukápne slzička. Domeček pro šneka Palmáce. 31.10.2019. Hledáte pro své děti krásnou knihu s milými ilustracemi a tak trochu smutným příběhem šneka Palmáce? Chcete se dozvědět, jak vlastně žije hlemýžď zahradní? Víte kdo všechno dokázal pomoci Palmácovi? Domeček pro šneka Palmáce. 27.9.2019. K olik toho musí takový šnek překonat a poznat, aby našel domov!? Vydejte se s Palmácem na dlouhou cestu za novým domečkem ... Domeček pro šneka Palmáce - Zuzana Pospíšilová | KOSMAS.cz ... ... . 27.9.2019. K olik toho musí takový šnek překonat a poznat, aby našel domov!? Vydejte se s Palmácem na dlouhou cestu za novým domečkem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY