Z deníku ohnivé démonky

Z deníku ohnivé démonky - Monika Šurinová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Monika Šurinová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Z deníku ohnivé démonky.pdf


Chcete si knihu přečíst?Z deníku ohnivé démonky ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Monika Šurinová. Číst Z deníku ohnivé démonky Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vivian na první pohled vypadá jako krásná, ale jinak docela obyčejná dívka. Ve skutečnosti ji stojí hodně sil, aby před spolužáky skryla své magické schopnosti a svou ohnivou podobu. Jako démonka světla stojí před závěrečnou zkouškou svého bojového výcviku, aby mohla konečně vstoupit do armády dobra. Ví, že půjde o život, ale netuší, jak těžké rozhodnutí ji čeká, ani jak osudové bude její setkání s léčitelem Tirou. Dechberoucí fantasy mladé české autorky, která kromě akce a napětí nabízí také ohromnou porci romantiky. Všichni, kdo si užili Hunger Games, by neměli Z deníku ohnivé démonky propást!


...deníku ohnivé démonky Přidat komentář ... Romány pro ženy bazar - strana 14 - Bazoš.cz ... . Kris1001. 18.07.2019. Kniha mě zaujala svým obalem a pak i názvem. ... Z deníku ohnivé démonky. Přidat recenzi Autoři; Kategorie a témata; Bibliografické údaje; Čtenářské recenze. Zatím nehodnoceno :-( Vaše hodnocení Funkce je dostupná pouze pro přihlášené . Omlouváme se, ale hodnotit a komentovat knihy můžete pouze jako registrovaný uživatel po přihlášení. ... Z deníku ohnivé démonky, ač se zd ... Z deníku ohnivé démonky | Albatrosmedia.sk ... . ... Z deníku ohnivé démonky, ač se zde bojuje, až se od čepelí jiskří, je totiž převážně love story - což je ale dvojsečná zbraň. Nejprve se podíváme na to pěkné. Autorka se podle mého názoru dobře trefila do uvažování dnešní mládeže a věrně popisuje nesnáze mladé puberťačky. Domnívám se, že z tohoto .....SOUVISEJÍCÍ KNIHY