Federer - Portrét tenisové legendy

Federer - Portrét tenisové legendy - Ian Spragg | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ian Spragg
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Federer - Portrét tenisové legendy.pdf


Chcete si knihu přečíst?Federer - Portrét tenisové legendy ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ian Spragg. Číst Federer - Portrét tenisové legendy Online je nyní tak snadné!

POPIS


Pro mnohé fanoušky i odborníky je Roger Federer nejlepším tenisovým hráčem všech dob. Dvacet grandslamových titulů tohoto legendárního Švýcara žádný hráč ve světě mužského tenisu nepřekonal. Za svou kariéru zažil několik nejdramatičtějších sportovních momentů, jež se zapsaly do historie světového tenisu. Kniha Federer: Portrét tenisové legendy je bohatě ilustrovanou biografií hvězdy, která zářila na světových kurtech po dvě dekády. Každý milovník tenisu si vychutná tento vhled do života a kariéry muže, který překonal hranice svého sportu a stal se jedním z největších sportovců jedenadvacátého století.


...derer: Portrét tenisové legendy je bohatě ilustrovanou biografií hvězdy, která zářila na světových kurtech po dvě dekády ... Federer | Knihy Fenix ... . Každý milovník tenisu si vychutná tento vhled do života a kariéry muže, který překonal hranice svého sportu a stal se jedním z největších sportovců jedenadvacátého století. Kniha Federer: Portrét tenisové legendy je bohatě ilustrovanou biografií hvězdy, která zářila na světových kurtech po dvě dekády. Každý milovník tenisu si vychutná tento vhled do života a kariéry muže, který překonal hranice svého sportu a stal se je ... Federer - portrét tenisové legendy | O2 Knihovna ... . Každý milovník tenisu si vychutná tento vhled do života a kariéry muže, který překonal hranice svého sportu a stal se jedním z největších sportovců jedenadvacátého století. Kniha Federer: Portrét tenisové legendy je bohatě ilustrovanou biografií hvězdy, která zářila na světových kurtech po dvě dekády. Každý milovník tenisu si vychutná tento vhled do života a kariéry muže, který překonal hranice svého sportu a stal se jedním z nej...SOUVISEJÍCÍ KNIHY