Vikomtův návrat

Vikomtův návrat - Gayle Callen | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Gayle Callen
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vikomtův návrat.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vikomtův návrat ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Gayle Callen. Číst Vikomtův návrat Online je nyní tak snadné!

POPIS


Historická romance z poloviny 19. století. Cecilia Malloryová se po otcově smrti stará o bratra a spravuje rozsáhlé panství, ale několik let nemůže získat přístup ke svým penězům. V zoufalé snaze nalézt řešení se odhodlá k odvážnému kroku: požádá o sňatek cizího muže, který jí zajistí přístup k dědictví, aniž by si sám činil jakékoliv nároky. Seržanta Michaela Blackthorna zná pouze ze vzájemné dlouhodobé korespondence. Voják a džentlmen, jehož měl její otec ve velké úctě, cítí, že by tak mohl splatit dluh svému druhovi ve zbrani, jemuž slíbil, že se postará o jeho děti. Cecilia předpokládá, že manžel, kterého si vzala v zastoupení, je starší, nepřitažlivý a zoufalý jako ona; rozhodně neočekávala nadmíru atraktivního mladého muže, jenž se objeví u jejích dveří. Michael si uvědomuje, že jeho povinností je krásnou, laskavou ženu, s níž se oženil, především chránit, a cítí, že hrozba se vznáší nebezpečně blízko, když ji nečekaně začíná milovat.


...ikomtův návrat Přidat komentář. misa1974 ... Callen gayle vikomtuv navrat | Sleviste.cz ... . 23.11.2019. Pozitivní je odhodlání a samostatné konání hlavni hrdinky. ... Vikomtův návrat . Gayle Callen; Gayle Callen . 4,5 . Sledovať autora . Biografie a životopisy Romány. Všetky knihy autora . OLDAG, 2015. 4 hodiny čítania. Vydavateľstvo OLDAG, 2015. Cecilia Malloryová se po otcově smrti stará o bratra a spravuje rozsáhlé panství, ale několik let nemůže získat přístup ke svým penězům. ... Obľúbené miesto knihomoľov, kde mô ... Brides of Redemption: Vikomtův návrat - Gayle Callen ... ... . ... Obľúbené miesto knihomoľov, kde môžu predávať a nakupovať prečítané knižky. Každý týždeň prinášame knižné tipy, občas píšeme recenzie na knižky a vždy máme super motivačné obrázky. Hledáte Vikomtův návrat od Gayle Callen? Dnes objednáte, zítra vyzvednete… a m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY