Tajemství mluvících stromů: Dračí srdce 2

Tajemství mluvících stromů: Dračí srdce 2 - Ana Galánová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ana Galánová
DIMENZE
7,9 MB
NÁZEV SOUBORU
Tajemství mluvících stromů: Dračí srdce 2.pdf


Chcete si knihu přečíst?Tajemství mluvících stromů: Dračí srdce 2 ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ana Galánová. Číst Tajemství mluvících stromů: Dračí srdce 2 Online je nyní tak snadné!

POPIS


Jaké tajemství v sobě ukrývá tajemná kniha? Kale konečně získal svého vlastního draka - Mondraga. Splnil těžkou zkoušku a utkal se se zlým Murdou i se zabijáckými draky starosty Wickenburga. Mondragovi se podařilo tajně vynést ze starostova hradu záhadnou knihu, která mluví lidským hlasem. Na jejích stránkách se objevují tajuplné vzkazy, které naše přátele posílají do nebezpečného Mlžného lesa. Překonají s pomocí Mondraga další překážky? Kdo je tou zahalenou postavou, ze které mají mluvící stromy strach? A co se našim přátelům přihodí na Vlčím kopci? To vše se dozvíte v dalším dobrodružství nerozlučných kamarádů a jejich draků.


...y informace o produktu E-book elektronická kniha Dračí srdce 2: Tajemství mluvících stromů, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Dračí srdce 2: Tajemství mluvících stromů ... Dračí srdce 2: Tajemství mluvících stromů | | Palmknihy ... ... . Dračí srdce 2: Tajemství mluvících stromů ... Další tituly z řady "Dračí srdce" Dračí srdce 3: Nástrahy labyrintu. Ana Galánová ... Elektronická kniha: Dračí srdce 2: Tajemství mluvících stromů Autor: Ana Galánová Druhá část fantastické dobrodružné série, ve které hrají hlavní roli chlapec Kale a jeho nemotorný drak Mondrago. Kniha Tajemství mluvících stromů Přidat komentář. Isew. 1 17.08.2018 ... Dnes se mi do rukou dostala horká novinka druhého dílu Dračí srdce. Co vás ... Dračí srdce 2 - Tajemství mluvících stromů | Dumknihy.cz ... ... . Kniha Tajemství mluvících stromů Přidat komentář. Isew. 1 17.08.2018 ... Dnes se mi do rukou dostala horká novinka druhého dílu Dračí srdce. Co vás ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY