O chlapci, který kamarádil se zvířaty

O chlapci, který kamarádil se zvířaty - Alois Mikulka | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Alois Mikulka
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
O chlapci, který kamarádil se zvířaty.pdf


Chcete si knihu přečíst?O chlapci, který kamarádil se zvířaty ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Alois Mikulka. Číst O chlapci, který kamarádil se zvířaty Online je nyní tak snadné!

POPIS


„Máte rádi zvířata? A poutavé příběhy s nimi? Tohle je knížka, kde si jich užijete. A že je k tomu přidáno pár kouzelníků a ježibab navíc? Co by to bylo za pohádkovou knížku na vašem nočním stolku bez této chásky? Sáhněte po této knížce kdykoli vám bude smutno nebo když budete nemocní. Má kouzelné léčivé účinky.“ říká na obalu autor této knížky, brněnský výtvarník, básník a spisovatel Alois Mikulka.


...e se podívejte na aktuální informace o objednávkách a často kladené otázky ... Dětská - knihkupectvi-brno.cz ... . Ve dnech 10. 4. - 13. 4. bude z důvodu velikonočních svátků zavřeno. Dovolujeme si vás informovat, že vzhledem k obrovskému zájmu se mohou dodací lhůty o pár dní lišit. ... O chlapci, který kamarádil se zvířaty. O chlapci, který kamarádil se zvířaty. Alois Mikulka. 0.0 z 5 hvězdiček. 350 K ... O chlapci, který kamarádil se zvířaty Autor: Mikulka, Alois Nakladatel: CE ... O zvířátkách a divných věcech (Alois Mikulka) | Detail ... ... ... O chlapci, který kamarádil se zvířaty Autor: Mikulka, Alois Nakladatel: CERM EAN: 9788072049141 ISBN: 978-80-7204-914-1 Popis: 1× kniha, vázaná, 162 stran, česky Rozměry: 18,3 × 25,7 cm Rok vydání: 2015 (1. vydání) O chlapci, který kamarádil se zvířaty, autor Alois Mikulka. Anotace knihy " O chlapci, který kamarádil se zvířaty, autor Alois Mikulka " Alois Mikulka: Český m...SOUVISEJÍCÍ KNIHY