Poslání lidského života a priority obyvatel Země

Poslání lidského života a priority obyvatel Země - - | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
-
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Poslání lidského života a priority obyvatel Země.pdf


Chcete si knihu přečíst?Poslání lidského života a priority obyvatel Země ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor -. Číst Poslání lidského života a priority obyvatel Země Online je nyní tak snadné!

POPIS


Svým obsahem ojedinělá publikace přinášející odůvodněný pohled na smysl lidského života asoučasně obsahující srozumitelný návod, jak dosáhnout osobnostní svobody, jež je nezbytnou podmínkou pro zvyšování lidského poznání. Osobnostně svobodný člověk je životními okolnostmi neporazitelný, dokáže vyřešit všechny zažité problémy, poradí si s jakýmikoliv těžkostmi bez následků na svém zdraví tělesném i duševním, bez toho, že by je řešil na úkor druhých a zůstává mu dost sil na řešení vlastních životních problémů i na pomoc jiným lidem, pokud je to potřeba.Většina z nás si uvědomuje, že na světě není vše v pořádku. Proto pokud chceme zajistit trvalý rozvoj naší civilizace pro všechny její členy, musíme umět stanovit jasné priority, které před naší civilizací stojí, včetně návodů, jak je naplnit.


... lidského života a priority obyvatel Země Nakladatel: Občanské sdružení Melius EAN: 9788087638040 ISBN: 978-80-87638-04- Popis: 1× kniha, brožovaná, 128 stran, česky Rozměry: 14,7 × 21 cm Rok vydání: 2019 (1 ... Uzdrav své tělo | Dumknihy.cz - knihy po všech stránkách ... . vydání) Poslání lidského života a priority obyvatel Země. Autor:- Vydavateľstvo: Občanské sdružení Melius 2018 EAN: 9788087638040 Svým obsahem ojedinělá publikace přinášející odůvodněný pohled na smysl lidského života a současně obsahující srozumitelný návod, jak dosáhnout osobnostní svobody, jež je nezbytnou podmínkou pro zvyšování lidského poznání. Poslání lidského života a priority obyvatel Země . Svým obsahem ojedinělá publikace přinášející odůvodněný pohled na smysl lidského života a současně obsahující srozumitelný návod, ja ... Poslání lidského života a priority obyvatel Země | KOSMAS ... ... . Poslání lidského života a priority obyvatel Země . Svým obsahem ojedinělá publikace přinášející odůvodněný pohled na smysl lidského života a současně obsahující srozumitelný návod, ja...SOUVISEJÍCÍ KNIHY