Vysněná učitelka

Vysněná učitelka - Miro Gavran | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Miro Gavran
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vysněná učitelka.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vysněná učitelka ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Miro Gavran. Číst Vysněná učitelka Online je nyní tak snadné!

POPIS


Humorný příběh o 14letém Ivovi, který se potýká se starostmi a komplexy, s nimiž se kluci jeho věku obvykle trápí. K jeho největším potížím patří, že dosud ještě nechodil s žádnou holkou. Jelikož neví kudy kam, začne si psát deník. Celá situace se ale začne pěkně zamotávat, když k nim do školy přijde nová učitelka zeměpisu – čerstvě vystudovaná pohledná černovláska Stela. Ivo se do ní bezhlavě zamiluje a svou lásku jí záhy začne vyznávat v anonymní e-mailové korespondenci. Může však mít tak velký věkový rozdíl naději na úspěch?


...Vysněná učitelka, která se během krátké doby dočkala v Chorvatsku sedmi vydání, se české čtenářské veřejnosti poprvé představuje jako autor knih pro mládež ... Vysněná učitelka I. | Lechtivé Povídky ... . Z chorvatského originálu Profesorica iz snova přeložily Hana Jirásková a Dana Čepková. Kniha Vysněná učitelka Přidat komentář. alnahu. 49 31. ledna. Pro mě též nebyla tato kniha zrovna humorná.Příběh Iva,který se trápí v pubertě ,že ještě nechodil z žádnou holkou a ještě se ani s žádnou nelíbal.Zamiluje se do své nové učitelky zeměpisu a začne jí psát emaily samozřejmě anonymně a kupodivu ona ... Vysněná učitelka erotické povídky. Chodím na základní ... Vysněná učitelka - Erotické povídky ... .Zamiluje se do své nové učitelky zeměpisu a začne jí psát emaily samozřejmě anonymně a kupodivu ona ... Vysněná učitelka erotické povídky. Chodím na základní školu do 9. třídy. Na naší škole není moc učitelů, ale je tam pár hezkých učitelek. Ano, ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY