Jsi ďábel

Jsi ďábel - David Sedaris | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
David Sedaris
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Jsi ďábel.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jsi ďábel ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor David Sedaris. Číst Jsi ďábel Online je nyní tak snadné!

POPIS


Nejpopulárnější americký humorista současnosti David Sedaris je zpátky a v plné síle! V povídkové knize Jsi ďábel se s ním vypravíme mimo jiné na Havaj, do Francie, Velké Británie, Austrálie či na autorské turné po Spojených státech a neminou nás historky z letadel, vlaků a taxíků. Sedaris se jako vždy pouští do laskavého pranýřování každodenních absurdit, jehož prostřednictvím se prohlodává až na kost lidské zkušenosti a niterných člověčích pravd. Jak je u něj zvykem, ve svých pozorováních globálního nomáda zůstává skrz naskrz ostrovtipným humanistou. Pokud vás zajímá, co je nejlepším dárkem k Valentýnovi, jak se letušky mstí otravným cestujícím, co schovávají preparátoři zvířat v igelitkách z Tesca, jakou větou v Číně ukončit nevydařený románek na jednu noc, jak těžké je sehnat v Americe vycpanou sovu, jaký je rozdíl mezi právníkem a spermií nebo jak příjemná může být první kolonoskopie, jste na správné adrese.


... the Jasper Group family of brands, JSI is furniture for business interiors ... Jsi ďábel - David Sedaris — Kniha.cz ... . The JSI brand manufactures seating and casegoods in traditional, transitional and contemporary styles. Not to mention a full range of seating from task to lounge. Nejpopulárnější americký humorista současnosti David Sedaris je zpátky a v plné síle! V povídkové knize Jsi ďábel se s ním vypravíme mimo jiné na Havaj, do Francie, Velké Británie, Austrálie či na autorské turné po Spojených státech a neminou nás historky z letadel, vlaků a taxíků. Jsi ďábel Autor David Sedaris. Nejpopulárnější americký humorista ... Jsi ďábel by David Sedaris ... . Jsi ďábel Autor David Sedaris. Nejpopulárnější americký humorista současnosti David Sedaris je zpátky a v plné síle! V povídkové knize Jsi ďábel se s ním vypravíme mimo jiné na Havaj, do Francie, Velké Británie, Austrálie či na autorské turné po Spojených státe ... JSI Laurel Guest Seati...SOUVISEJÍCÍ KNIHY