Elementární částice

Elementární částice - Michel Houellebecq | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michel Houellebecq
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Elementární částice.pdf


Chcete si knihu přečíst?Elementární částice ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michel Houellebecq. Číst Elementární částice Online je nyní tak snadné!

POPIS


Francouzský bestseller z roku 1998, který přinesl autorovi celosvětový ohlas. Uprostřed tápající a nevýrazné literatury zapůsobil jako časovaná bomba. Houellebecq v něm rozvíjí témata, která rozpracoval již v prvotině Rozšíření bitevního pole (česky 2004). Na pozadí příběhu dvou nevlastních bratrů, přísně deterministického vědce na jedné straně a sexuálního štvance na straně druhé, neúprosně tepe degeneraci mravů v západní Evropě, kde pocity lásky, něhy a lidské pospolitosti do značné míry zmizely. Za střídání pronikavých analýz a klasických románových pasáží se pokouší o jakýsi všeobjímající historický průzkum vývoje mravů a důvodů současného individualismu, vedoucí k poněkud vědeckofantastickému vyústění, v němž oba hlavní protagonisté zastávají, každý svým způsobem, nezaměnitelnou roli.


...ární částice (též fundamentální nebo základní částice) je ve fyzice částice hmoty, jejíž vnitřní struktura je neznámá a není tedy známo, zda se skládá z jiných částic ... Matematika, Fyzika - Archiv fyzikálních prezentací ... . Elementární částice standardního modelu se dělí na základní fermiony (kvarky, leptony a jejich antičástice) a základní bosony (výměnné bosony a Higgsův boson). elementární částice. V tabulce najdete vypsaná všechna křížovkářská hesla spolu s legendami, které se plně shodují s hledaným výrazem elementární částice. Více výsledků najdete v další přehledové tabulce, kde jsou k nalezení výrazy z rozšířené shody. Elementární náboj je nejmenší možný elektrický náboj jedné volné část ... PDF Rozdělení částic - pf.jcu.cz ... . Více výsledků najdete v další přehledové tabulce, kde jsou k nalezení výrazy z rozšířené shody. Elementární náboj je nejmenší možný elektrický náboj jedné volné částice.. Elementární (elektrický) náboj je roven velikosti elektrického náboje elektronu. Elektron má záporný elementární náboj, proton má kladný elementární náboj. Elem...SOUVISEJÍCÍ KNIHY