Jak se dostat do nebe (aniž doopravdy zemřeme): Moudrost muže, který přežil svou smrt

Jak se dostat do nebe (aniž doopravdy zemřeme): Moudrost muže, který přežil svou smrt - Robert Kopecky | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Robert Kopecky
DIMENZE
4,4 MB
NÁZEV SOUBORU
Jak se dostat do nebe (aniž doopravdy zemřeme): Moudrost muže, který přežil svou smrt.pdf


Chcete si knihu přečíst?Jak se dostat do nebe (aniž doopravdy zemřeme): Moudrost muže, který přežil svou smrt ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Robert Kopecky. Číst Jak se dostat do nebe (aniž doopravdy zemřeme): Moudrost muže, který přežil svou smrt Online je nyní tak snadné!

POPIS


,,Robert Kopecky v této knize odpovídá na odvěké otázky. Sám se s prožitkem blízkosti smrti vrátil do světa živých a zdůrazňuje tři důležité pravdy, které mají osvobozující a léčivý účinek a zavedou nás na transformativní cestu k nalezení života naplněného radostí.“ Takto charakterizuje bestsellerová autorka Anita Moorjani fascinující knížku amerického autora, jehož doporučení nám nabízejí vynikající vodítka k dosažení vnitřní harmonie.


...se dostat do nebe (aniž doopravdy zemřeme): Moudrost muže, který přežil svou smrt Robert Kopecky Nakladatel: Pragma 2019 Všechny informace o produktu Kniha Jak se dostat do nebe aniž doopravdy zemřeme - Robert Kopecky, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Jak se dostat do nebe aniž doopravdy zemřeme - Robert Kopecky ... Diskuze - Jak se to sakra jmenuje? | Knihovnice.cz ... . Jak se dostat do nebe (aniž doopravdy zemřeme) E-kniha - titul je dostupný na okamžité stiahnutie. Moudrost muže, který přežil svou smrt. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM MOBI - Social DRM. Robert Kopecky,,Robert Kopecky v této knize odpovídá na odvěké otázky. Jak se dostat do nebe (aniž doopravdy zemřeme). Kdo napsal knihu Jak se dostat do nebe (aniž doopravdy zemřeme)? Autorem je Robert Kopecky. Hodnocení ... Ezoterika A Duchovno - strana 9 z 34 | Kupte E-knihy na ... ... . Moudrost muže, který přežil svou smrt. Táto e-kniha je dostupná vo formátoch: EPUB - Social DRM MOBI - Social DRM. Robert Kopecky,,Robert Kopecky v této knize odpovídá na odvěké otázky. Jak se dostat do nebe (aniž doopravdy zemřeme). Kdo napsal knihu Jak se dostat do nebe (aniž doopravdy zemřeme)? Autorem je Robert Kopecky. Hodnocení, recenze, zajímavosti a informace o...SOUVISEJÍCÍ KNIHY