Ta druhá

Ta druhá - Michelle Francesová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michelle Francesová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Ta druhá.pdf


Chcete si knihu přečíst?Ta druhá ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michelle Francesová. Číst Ta druhá Online je nyní tak snadné!

POPIS


Thriller o smrtících ambicích, podvodu a zradě od autorky knihy PřítelkyněCarrie je úspěšnou televizní producentkou, která má perfektní život a perfektní manželství. Přestože se s manželem Adrianem už před lety rozhodli, že nechtějí děti, zjistí, že je těhotná. V náročném zaměstnání plném konkurence se dívá na období mateřství s obavami. A pak na scénu vstupuje Emma jako Carriina náhradnice. Stále více izolovaná od Adriana i od svých kolegů začíná Carrie věřit, že Emma má jasný plán. Chce její práci. Nebo víc než to?


... Hits Of The 90's - 90s Music Hits - Best Songs Of The 1990s - 90's playlist - Duration: 2:09:25 ... Ta druhá - Michelle Adams | Databáze knih ... ... 1024 najlepších obrázkov z nástenky tá druhá v roku 2020 ... ... Hits Of The 90's - 90s Music Hits - Best Songs Of The 1990s - 90's playlist - Duration: 2:09:25. Old Music Recommended for you Kniha Ta druhá Přidat komentář. Annette.xR. 1 11. května (+ SPOILER)...SOUVISEJÍCÍ KNIHY