Maminko, není mi dobře

Maminko, není mi dobře - Ladislav Hanousek | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Ladislav Hanousek
DIMENZE
6,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Maminko, není mi dobře.pdf


Chcete si knihu přečíst?Maminko, není mi dobře ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Ladislav Hanousek. Číst Maminko, není mi dobře Online je nyní tak snadné!

POPIS


Dítě, to je pro rodiče především veliká radost – a také veliká starost. Zvlášť, když se objeví nemoc či neduh. A ty ostatně patří ke každému dětskému věku. Aby starosti o zdraví dítěte byly co nejmenší, přináší tato kniha osvědčené rady a postupy, co dělat, když doma zazní: „Maminko, tatínku, mně není dobře.“ Kniha naučí rodiče poradit si v základních situacích a vyvrátí i některé zakořeněné mýty v domácím léčení dětí. Kromě přehledu typických infekčních nemocí v ní rodiče najdou i odpovědi na otázky týkající se vývoje, výchovy a běžných problémů dětského věku – od angíny a bradavic přes chrapot a kašel až po rýmu a zácpu. Rodiče nemusejí umět nemoc diagnostikovat a vyléčit, ale s pomocí této knihy se mohou naučit rozhodnout, kdy je možné dítě léčit doma a kdy už je potřeba navštívit lékaře či dokonce lékařskou pohotovost. MUDr. Ladislav Hanousek je zkušený pediatr s mnohaletou praxí z dětské ambulance i práce v nemocnici. Právě zkušenosti z ordinace dětského lékaře a každodenní konzultace s rodiči ho přiměly k napsání této knihy, která se má stát spolehlivým pomocníkem v rodinách s dětmi.


...ny informace o produktu Kniha Maminko, není mi dobře - Ladislav Hanousek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Maminko, není mi dobře - Ladislav Hanousek ... Maminko, není mi dobře — Academia ... . Maminko, není mi dobře. Ladislav Hanousek. 5.0 z 5 hvězdiček. 399 K ... Maminko, není mi dobře. Celkové hodnocení ... „Maminko, tatínku, mně není dobře." Kniha naučí rodiče poradit si v základních situacích a vyvrátí i některé zakořeněné mýty v domácím léčení dětí. Kromě přehledu typických infekčních nemocí v ní rodiče najdou i odpovědi na o.. Dítě, to je pro rodiče především veliká radost - a také veliká starost. Zvlášť, k ... Maminko, není mi dobře - Hanousek Ladislav levně, cena 335 ... ... . Kromě přehledu typických infekčních nemocí v ní rodiče najdou i odpovědi na o.. Dítě, to je pro rodiče především veliká radost - a také veliká starost. Zvlášť, když se objeví nemoc či neduh. A ty ostatně patří ke každému dětskému věku. Aby starosti o zdraví dítěte byly co nejmenší, přináší t...SOUVISEJÍCÍ KNIHY