Šestý zánik

Šestý zánik - James Rollins | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
James Rollins
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Šestý zánik.pdf


Chcete si knihu přečíst?Šestý zánik ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor James Rollins. Číst Šestý zánik Online je nyní tak snadné!

POPIS


Vojenská výzkumná stanice v odlehlém pohoří Sierra Nevada v severní Kalifornii vyšle nouzové volání zakončené mrazivou žádostí: „Tady je sierra, vítěz, whisky. Došlo k prolomení bezpečnosti. Aktivována pojistka. Bez ohledu na výsledek: Zabijte nás... všechny nás zabijte.“ Když na místo dorazí pomoc, nenajde nikoho živého – a mrtví nejsou jen výzkumníci, ale všechny živé organizmy v okruhu sta čtverečních kilometrů: zvířata, rostliny a dokonce i bakterie. Půda je dokonale sterilní – a zkáza se šíří. Jen jeden tým na světě má potřebné vědecké znalosti a vojenské zkušenosti, aby zvládl takovou misi: velitel Gray Pierce a Sigma. Mrtví výzkumníci pracovali na tajném projektu, který se zabýval studiem zásadně odlišných forem života na Zemi, forem, jež mohou změnit naše chápání biologie a podstaty lidství. V laboratoři ale došlo k výbuchu a Sigma se musí vypořádat s apokalyptickými následky. Má-li zabránit nevyhnutelné záhubě, musí rozluštit futuristickou hrozbu a kořeny ve vzdálené minulosti – v časech, kdy Antarktida byla zeleným kontinentem a pozemský život balancoval na ostří nože. Sigma se vydá po stopách z prastaré mapy ze zaniklé Alexandrijské knihovny a nakonec dospěje k šokujícímu odhalení o prehistorickém světadílu a nové formě života a smrti pohřbené pod kilometry ledu. Gray Pierce a jeho obětavý tým musejí projít dávné historické epochy i vzdálené kontinenty, aby dešifrovali tisíciletí stará tajemství a vyřešili záhady ukryté v nejtemnějších džunglích současnosti – jedině tak zastaví šesté vymírání, které se týká celého lidstva. Ale není už příliš pozdě?


... výzkumná stanice v odlehlém pohoří Sierra Nevada v severní Kalifornii vyšle nouzové volání zakončené mrazivou žádostí: „Tady je sierra, vítěz, whisky ... Šestý zánik bazar | Databáze knih ... . Došlo k prolomení bezpečnosti. Aktivována pojistka. Bez ohledu na výsledek: Zabijte nás... všechny nás zabijte." Když na místo dorazí pomoc, nenajde nikoho živého - a mrtví nejsou jen výzkumníci ... Nemůžu jinak, než opět dát 5 hvězdiček. Má to spád, je plná napětí, sice tam občas nějaká chybka je, ale což. Já jsem se stala na této sérii závislá. Šestý zánik - Rollins James - 15x21 cm, S ... Šestý zánik - James Rollins | KOSMAS.cz - vaše internetové ... ... . Má to spád, je plná napětí, sice tam občas nějaká chybka je, ale což. Já jsem se stala na této sérii závislá. Šestý zánik - Rollins James - 15x21 cm, Sleva 14%. Vojenská výzkumná stanice v odlehlém pohoří Sierra Nevada v...SOUVISEJÍCÍ KNIHY