Láska je víc než láska

Láska je víc než láska - Lydie Romanská | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Lydie Romanská
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Láska je víc než láska.pdf


Chcete si knihu přečíst?Láska je víc než láska ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Lydie Romanská. Číst Láska je víc než láska Online je nyní tak snadné!

POPIS


Román Láska je víc než láska je laskavou polemikou s Kunderovou fascinující zprávou o lásce kruté a nevypočitatelné, nebezpečné, žádnými triky nezachranitelné. Název Láska je víc než láska provokuje. Což je něco takového vůbec možné? Román Romanské o lásce svéhlavé, svéprávné, ne však svévolné, je knihou o tajemství lásky. Nenabízí jednoduchou odpověď. Vyzývá. Vzrušuje. Příběh má výraznou protagonistku Noru Mazurovou, s níž se v knize setkáváme od doby jejího dětství. Kolem třicítky zdědí po svém zesnulém muži kosmetickou firmu, pobočku mateřské firmy ve Švédsku. Její hledání lásky a touha po dítěti k ní přivádí postupně několik mužů, ženatého Vojtu, rozvedeného bohéma Herberta, její první lásku Lukáše, svobodného Švéda Eddieho, majitele švédské kosmetické firmy. Druhým protagonistou je Nořin otec Přemysl, profesor konzervatoře a sbormistr, který je za své postoje v osmašedesátém zbaven místa. Řeší vztah k sestře své manželky Zdeně. Jak dopadne vztah Zdeny a Přemysla, jak se rozhodne Nora, jak se změní město i doba za posledních čtyřicet let a s ní zašmodrchané vztahy hlavních hrdinů, je náplní románu.


... to YouTube by Supraphon Je to víc než láska · Roháči 25 let ℗ 2000 AVIK Released on: 2000-05-01 Auto-generated by YouTube ... Láska je víc než přátelství, přání k Valentýnu, texty ... ... . Kamarádství je víc než láska. 7,778 likes · 15 talking about this. Myslíš si že kamarádství je víc než láska? :) tak to jsi tu správně ! :) nikdo by neměl nikoho vyměnit za nejlepšího kamaráda! :) Přátelství, to je někdy víc než láska, je to víra v to, že ruka svírá pevně jinou dlaň... Přátelství, to je plachá něžná kráska, která mává na toho co dává víc než citů daň.... Román Láska je víc ... Láska je víc než láska - Lydie Romanská ... ... Přátelství, to je plachá něžná kráska, která mává na toho co dává víc než citů daň.... Román Láska je víc než láska je možná laskavá polemika s Kunderovou fascinující existencialistickou zprávou o lásce kruté a nevypočitatelné, nebezpečné, žádnými triky nezjednatelné a ani nezachranitelné. Určitě je to ovšem protiklad bulvárního...SOUVISEJÍCÍ KNIHY