Zlatá klec

Zlatá klec - Jacqueline Wilsonová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Jacqueline Wilsonová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Zlatá klec.pdf


Chcete si knihu přečíst?Zlatá klec ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Jacqueline Wilsonová. Číst Zlatá klec Online je nyní tak snadné!

POPIS


Rose Riversová bydlí v honosném domě v Londýně se svým otcem, známým malířem, hádavou matkou, šesti sourozenci a spoustou služebnictva – a připadá si jako ve zlaté kleci. Je inteligentní a zvídavá a ráda by studovala na internátní škole jako její stejně starý bratr. Ve společnosti však panuje názor, že pro mladé dámy je vzdělání naprosto zbytečné, a tak má Rose smůlu. Po bratrovi se jí stýská o to víc, že teď nemá žádného skutečného přítele. Náhle se však objeví příležitost navázat hned dvě přátelství – s novou pomocnicí chůvy Clover Moonovou a s chráněncem otce, nadaným malířem Parisem Walkerem, jenž v jejich domě tráví dlouhé hodiny tvorbou portrétu její matky. Rose nedbá na to, že ani jedno přátelství není společensky přípustné, a její život se v krátké době obrátí vzhůru nohama... Chtěla jsem si myslet, že se jim líbí u nás sloužit. Jenomže oni samozřejmě nebyli šťastní z toho, že musejí pracovat celý den v domě, kde je nikdo nemá rád a kde si nemůžou ani chvilku hrát. I kdybych se snažila sebevíc, nikdy bych nemohla být jejich kamarádka, jelikož jsem dcera jejich pána a paní a oni jsou jen sloužící. To, že já i oni jsme děti, bylo každému ukradené.


...r Zlatá klec je exkluzivním, příjemným a důstojným prostředím pro LGBT komunitu a veškerou širokou veřejnost bez přežitých předsudků ... Dawnlord, povídky a kecy.: Povídka Zlatá Klec. ... . Kraj Vysočina a zejména její metropole Jihlava mají v café-baru Zlatá klec konečně opět svůj LGBT podnik. Zlatá klec je román o odvážné ženě, která vzala osud do svých rukou poté, co byla využita a zrazena. Dramatický příběh zrady, vykoupení a pomsty. Camilla Läckberg s nebývalou bravurou buduje hutný příběh se zápletkami tak nečekanými, ... Taky se někdy cítíte jako v kleci? Máte si ... Faye: Zlatá klec - Camilla Läckberg | Databáze knih ... . Camilla Läckberg s nebývalou bravurou buduje hutný příběh se zápletkami tak nečekanými, ... Taky se někdy cítíte jako v kleci? Máte sice skvělého partnera, ale ten by nejradši všechno dělal jen s vámi? Co to znamená přilnout jeden k druhému a zbývá ... Provided to YouTube ...SOUVISEJÍCÍ KNIHY