THOVT - odhalení 2: Probuzení z iluze

THOVT - odhalení 2: Probuzení z iluze - Kerstin Simoné | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Kerstin Simoné
DIMENZE
7,1 MB
NÁZEV SOUBORU
THOVT - odhalení 2: Probuzení z iluze.pdf


Chcete si knihu přečíst?THOVT - odhalení 2: Probuzení z iluze ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Kerstin Simoné. Číst THOVT - odhalení 2: Probuzení z iluze Online je nyní tak snadné!

POPIS


Již podtitul druhého dílu Odhalení II. – Probuzení z iluze – dává tušit přímost a intenzitu, s níž nás Thovt v této knize uvádí do nové éry lidských dějin. Důrazně nás podněcuje k tomu, abychom si uvědomili propojenost s naší domovskou planetou a se vším živoucím v universu jako bezpodmínečné východisko pro rozvoj našeho pravého bytí. Jedná se o sebe-zmocnění k využití gigantického vnitřního potenciálu člověka. Opakovaně mluví o nutnosti nehodnotit, nesoudit – a v důsledku toho o nebojování, neboť stavy, které člověk těmito postoji vyvolává, se podobají zdem, proti nimž se neustále rozbíháme a narážíme na ně. Více nežli v předchozích knihách zde vstupuje do hloubky psychologických procesů a na názorných příkladech ukazuje, jak je jednoduché – v případě, že jsme okolnost pochopili – ji mistrovským způsobem transformovat. Není třeba se neustále vracet k blokům a bolestem minulosti. Vzorce chování a pečetě, které jsme získali výchovou, stačí energeticky rozpustit právě v okamžicích, kdy se v našem uvědomění objevují. Tato práce vede k postupnému rozšiřování vědomí a upevňuje krok za krokem naše nové nasměrování a přizpůsobování se novým frekvencím. Je to transformace, jejíž podstatou a hlavním jmenovatelem je všeobjímající láska ke všemu živému.


...dtitul druhého dílu Odhalení II. - Probuzení z iluze - dává tušit přímost a intenzitu, s níž nás Thovt v této knize uvádí do nové éry lidských dějin ... Thovt - Odhalení 2 | Poznani-Knihy.cz ... . Důrazně nás podněcuje k tomu, abychom si uvědomili propojenost s naší domovskou planetou a se vším živoucím v universu jako bezpodmínečné východisko ... Trávit čas knihou THOVT - odhalení 2: Probuzení z iluze! Na našem webu chytrabudoucnost.cz najdete knihu THOVT - odhalení 2: Probuzení z iluze a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Pre základnú funkč ... Thovt Odhalení 2 - Záhady a tajemno | Pipkin.cz ... .cz najdete knihu THOVT - odhalení 2: Probuzení z iluze a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Pre základnú funkčnosť, spríjemnenie používania webu, analytické účely a v prípade udelenia súhlasu aj na účely cielenia reklamy využívame súbory cookies. Již podtitul druhého dílu Odhalení II. - Probuzení z iluze - dává tuš...SOUVISEJÍCÍ KNIHY