Vyšší spravedlnost

Vyšší spravedlnost - Michael Hjorth, | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Michael Hjorth,
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Vyšší spravedlnost.pdf


Chcete si knihu přečíst?Vyšší spravedlnost ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Michael Hjorth,. Číst Vyšší spravedlnost Online je nyní tak snadné!

POPIS


Policejní psycholog Sebastian Bergman se smířil s myšlenkou, že jeho dny na oddělení vražd jsou sečteny, a vrátil se k přednášení a psaní. Ne však nadlouho…Bergmanova dcera Vanja se odstěhovala ze Stockholmu a našla si dočasné zaměstnání jako kriminalistka v Uppsale, kde právě vyšetřuje sérii znásilnění. Pachatel napadá ženy zezadu — píchne jim anestetikum a na hlavu nasadí jutový pytel.Když jedna z obětí zemře, je k případu přizvána Státní komise pro vyšetřování vražd — a krátce nato i Sebastian Bergman. Roztříštěný tým musí dát osobní problémy a neshody stranou a pokusit se brutálního násilníka zadržet.Vyšetřovatelům se podaří zjistit, že oběti nejsou vybírány náhodně. Co je ale spojuje?


... spravedlnost kniha od: Hans Rosenfeldt, Michael Hjorth ... Nejvyšší správní soud | ÚVOD ... . 87 % 159 hodnocení ... Vyšší spravedlnost. Hjorth, Michael. Vydání: Host 2019 | Jazyk: čeština | Signatura: AA 92697. Další část volné řady detektivních románů s policejním psychologem Bergmanem ho tentokrát zastihne ve chvíli, kdy se smiřuje s myšlenkou, že jeho dny na oddělení vražd jsou sečteny, a chce se vrátit k přednášení a psaní ... Vyšší spravedlnost book. Read 4 reviews from the ... Vyšší spravedlnost by Michael Hjorth ... ... Vyšší spravedlnost book. Read 4 reviews from the world's largest community for readers. Policejní psycholog Sebastian Bergman se smířil s myšlenkou, že j... Elektronická kniha Vyšší spravedlnost Michael Hjorth, Hans...SOUVISEJÍCÍ KNIHY