Co si počít se vztekem?: Emocionální rozvoj pro děti od pěti let

Co si počít se vztekem?: Emocionální rozvoj pro děti od pěti let - Dagmar Geislerová | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Dagmar Geislerová
DIMENZE
8,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Co si počít se vztekem?: Emocionální rozvoj pro děti od pěti let.pdf


Chcete si knihu přečíst?Co si počít se vztekem?: Emocionální rozvoj pro děti od pěti let ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Dagmar Geislerová. Číst Co si počít se vztekem?: Emocionální rozvoj pro děti od pěti let Online je nyní tak snadné!

POPIS


Stává se ti taky někdy, že dostaneš vztek? Mně jo. Někdy mívám takový vztek, že mám hroznou chut’ nahlas křičet, že mám hroznou chut’ někomu vynadat, klidně i něco roztrhat na kousíčky nebo do něčeho kopnout. Když mám vztek, srdce mi buší mnohem rychleji než normálně, je mi pěkné horko a tváře mi zčervenají jako rajče…“ Vztek je emoce, kterou děti prožívají zcela běžně. Umí si s ní ale poradit? Jak se vztek projevuje a jak ho můžeme vyjádřit, aniž bychom někomu ublížili nebo způsobili škodu? Odpovědi na otázky spojené s tématem vzteku najdete v této knize. Poutavé obrázky, se kterými se děti mohou velice snadno identifikovat, seznamují čtenáře s různými druhy vzteku. Rodiče, vychovatelé, vychovatelky, učitelé a učitelky tak mají příležitost promluvit si s dětmi o této důležité emoci. V knize najdou i návrhy, jak si se vztekem poradit.


...čít se vztekem? -- Emocionální rozvoj pro děti od pěti let - Geislerová, Dagmar ; Stává se ti taky někdy, že dostaneš vztek? Mně jo ... Hadanky pro deti do peti let a odpovedi | NEJRYCHLEJŠÍ.CZ ... . Někdy mívám takový vztek, že mám hroznou chut´ nahlas křičet, že mám hroznou chut´ někomu vynadat, klidně i něco roztrhat na ... Kniha Co si počít se vztekem?: Emocionální rozvoj pro děti od pěti let stále doručíme až domů, na pobočky i do AlzaBoxu. Veškeré informace o produktu. ... Co si počít se vztekem. Rozvoj emočních dovedností pro děti od pěti let Autor: Dagmar Geislerov á ... Pasparta - knihy | Databáze knih ... . Veškeré informace o produktu. ... Co si počít se vztekem. Rozvoj emočních dovedností pro děti od pěti let Autor: Dagmar Geislerov á ... V knize najdou i návrhy, jak si se vztekem poradit. Pevná vazba, 32 stran, bohatě ilustrováno, 220 x 275 mm, 250 Kč ... Co si počít se vztekem? Emocionální rozvoj pro děti od pěti let Geislerová Dagmar. Stáv...SOUVISEJÍCÍ KNIHY