Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance

Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance - Neil Gaiman | Paninij.org

INFORMACE

AUTOR
Neil Gaiman
DIMENZE
2,1 MB
NÁZEV SOUBORU
Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance.pdf


Chcete si knihu přečíst?Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance ve formátu pdf? Dobrá volba! Tuto knihu napsal autor Neil Gaiman. Číst Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance Online je nyní tak snadné!

POPIS


„My všichni máme svoje malé spouště… věci, které na nás čekají v temných chodbách našich životů,“ píše Neil Gaiman v úvodu Předběžného varování, pozoruhodného kompendia pětadvaceti povídek a básní, ve kterých zkoumá transformativní moc imaginace. V povídce "Dobrodružný příběh" – jistým způsobem spřízněné s knihou Oceán na konci uličky – se Gaiman zamýšlí nad smrtí a jak si lidé berou svoje příběhy s sebou, když umírají. „Kalendář příběhů“ je sestaven z minipovídek o měsících v roce – příběh pirátky a březnových větrů, iglú postaveného z knih a pohlednice ke Dni matek, která způsobí poruchu ve vesmíru. V povídce „Případ smrti a medu“ nabízí Gaiman možnost podívat se na legendárního detektiva Sherlocka Holmese trochu jinak. Ve sbírce najdete také „Bezčasí“, velice zvláštní příběh napsáný v roce 2013 pro oblíbený seriál Pán času, stejně jako dosud nepublikovaný příběh ze světa Amerických bohů „Černý pes“ o tom, co se stalo, když se Stín cestou zpátky do Ameriky zastavil v jedné vesnické hospodě. Gaiman, kreativní spisovatel s nenapodobitelným tvůrčím géniem, nás pomocí své literární alchymie přenáší hluboko do neprobádané země, kde se fantastické stává skutečným a každodenní jasně žhne. Předběžné varování, plné divů a hrůz, překvapení a pobavení, je pokladnice literárních požitků, které zaměstnají mysl, sevřou u srdce a zatřesou s duší.


...edběžné varování - Krátké fikce a disturbance book ... Neil Gaiman - Trh knih - můj antikvariát online ... . Read 5,534 reviews from the world's largest community for readers. „My všichni máme svoje malé spou... Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance kniha od: Neil Gaiman. 83 % ... Kniha Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance Přidat komentář. evismaior. 03.09.2019. 90% - U autorů, jako je Neil Gaiman, je povídková kniha takřka sázkou na jistotu. ... Trávit čas knihou Předběžné varování: Krátk ... Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance - Neil ... ... . ... Trávit čas knihou Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance! Na našem webu prazskamuzea1918-2018.cz najdete knihu Předběžné varování: Krátké fikce a disturbance a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte! Informace / Anotace ke knize: Předběžné varování - Krá...SOUVISEJÍCÍ KNIHY